Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha a menzesz 6....

Normális, ha a menzesz 6. napján még mindig 36,8 a hőmérsékletem? Egy hete kb. ennyi egyfolytában, előtte nem mértem.

Figyelt kérdés
Nyelv alatt mérem.
2013. márc. 4. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár hónapja kezdtem a hőmérőzést, és eddig minden hónapban csak egy nagy összevisszaság lett belőle és most még is babát várok. Szóval jómagam nem vagyok túl jó ebben a módszerben. De ahogy utána olvastam lehet lappang valami betegség benned és ezért ilyen magas, vagy majd csak később esik le. Igazából a hőmérő módszernek akkor van értelme ha legalább 3 hónapig csinálod, és a saját előző görbéidhez képest észlelsz valami változást. Szerintem egyébként nyelv alatt nem annyira magas ez az érték.
2013. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes tudom, immáron szerintem a peteérésem kezdődik, de a hőm alig változik, ma is 36,7 volt, a menzesz kezdete utáni 11. napon, csak azért kérdeztem mert más hőgörbéjén látom mennyire ingadozik, nálam meg alig van változás.. :S
2013. márc. 10. 00:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát érdemes lenne még 2 hónapot nézegetni, ha ez a jellemző talán meg kellene kérdezni egy dokit. Lehet nincsen peteérésed, de az is lehet, hogy csak ebben a hónapban nem volt. Előfordul egy egy olyan hónap mikor nincs peteérés, de ha ez a jellemző akkor doki.
2013. márc. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!