Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lheteséges hogy terhes legyek?

Viki.e kérdése:

Lheteséges hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
A menstruációm utolsó napján lefeküdtem a barátommal. VÉdekeztünk, de mielőtt elment még ki is húzta. De mint később kiderült a gumi kiszakadt. Az aktus után kicsit később nagyon pici vérzésem volt. Azóta semmit nem tapasztalok, ami terhességre utalna. Nem eszek többet, nem pisilek többet, nincs hányingerem stb...
2013. márc. 4. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármi megeshet!
2013. márc. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a következő menszesz kimarad,akkor igen.
2013. márc. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kicsit a valószínűsége, de nem 0. Szerintem nem vagy terhes.
2013. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
most kéne megjönnie. de már 3 napja csak barnás vérzésem van. Azóta sem eszek többet, nem vagyok fáradékony, és ugyanúgy sportolok. terhes lehetek????
2013. márc. 19. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy terhességi tesztet bármelyik drogériában, vagy gyógyszertárban, és végezd el. Ha azóta nem voltatok együtt, a tesztnek már mutatnia kell, ha terhes lennél. Ha negatív, akkor ne parázz, mert attól is késhet a vérzésed.
2013. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!