Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek a nemvárt...

Van olyan akinek a nemvárt előtt negatív lett a tesztje, azután a nemvárt után 1-2 nappal már pozitív?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 10:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Legfőképpen az érdekelne, hogy a nagy ÁTLAGOSAN kb. mikor lesz pozitív egy terhességi teszt
2013. márc. 5. 10:22
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!


Amit kerdezel, olyan sok mimdentol fugg:) mikor volt peteeresed peldaul. Meg a nagy "altalanossag" szerintem a nem vart utani napokban tesztel pozit, ha babarol van szo! Nagyon nehez odaig varni, hiszen a napok olyanok mintha 48 orasak lennenek :) pedig erdemes megvarni, a nem vart napjat, hiszen akkor tudod, hogy nem jott meg. Es masnap akar tesztelhetsz is. Ha nem jon meg meg akkor sem es negativ, akkor ra 2 napra megint lehet tesztelni:) en a nem vart utani 6. Napon teszteltem, es nem kellett csalodnom. Nyugi, ha ott van a pici, akkor ott is van! De a teszt ki fogja mutatni, ha van baba!:)

Varj meg 2 napot:)


10+4hkm

2013. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tolnai Renáta válasza:
Szerintem is igaza van az előzönek én is vártam pár napot és még akkor is halvány pozitív volt de kitartás fő a pozitív gondolkodás hidd el bejön :-) kitartás tudom nehéz de megéri :-)
2013. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!