Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezhet hogy valaki így is...

Létezhet hogy valaki így is terhes?

Figyelt kérdés
5 tesztet végeztem el. Mindegyik negatív lett. Kettőt a 4-5. héten, egyet a 7. héten, egyet a 9.-en és a 10.-en. Mekkora esélye lehet arra hogy mégis terhes vagyok? Menstruáció nem volt, azért teszteltem.

2013. márc. 5. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
biztos,h nem vagy az!
2013. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem se nem, mert a teszt nem hazudik
2013. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ennyi teszt nem tévedhet... ha továbbra se jön meg akkor menj az orvoshoz mert valami más gáz lesz
2013. márc. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Eveszavar??dieta? En dietaztam, nem tudom biztosra, hogy attol volt e, de nekem a mensim 4 es fel honapig kimaradt. Az orvos semmilyen rendellenesseget nem allapitott meg, csak en gyanakodtam a dietamra. Nem jell a legrosszabbra gondolni:)!

De, igen lehetetlen szinte, hogy terhes vagy!


10+5hkm

2013. márc. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A terhességi tesztek a szervezet által termelt hcg-t érzékelik, és ezt mutatják ki, a növekvő mennyiségtől függően előbb, vagy később. Hcg-t csak a terhes nők szervezete termel, és nélküle nem fejlődhet a megtermékenyült petesejt. Ezt semmiféle egyéb hormon, vagy természeti csoda sem tudja helyettesíteni. Ha tehát a teszt negatív, mert nincs a szervezetedben hcg, akkor terhességről sem lehet szó. Menj el orvoshoz, hogy megbizonyodhass róla. Valószínű, hogy ezután meg fog jönni a vérzésed.
2013. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező? Kiderült már valami?
2013. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
amíg nincs se mensi, se pozitív teszt, addig elméletileg lehetsz terhes egy késői peteérésből, mert a hcg sem egyből termelődik nagy mennyiségben, hanem kell neki idő amíg kimutatja a teszt. De persze aktus után 2 héttel már általában kimutatja, szóval ez csak akkor igaz ha két héten belül voltatok együtt. Persze most már tuti hogy az első három teszt valóban negatív volt, de az utolsó kettőnél lehet, hogy csak korán teszteltél. Ha szoktak hosszabb ciklusaid lenni, akkor pláne van erre esély. SZóval igen, létezhet. De nem túl gyakori.
2013. márc. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A helyedben elmennék nőgyógyászhoz. Egy ismerősöm azt hitte terhes de sajnos kiderült hogy melldaganat miatt maradt el. Nyilván ennek nagyon-nagyon kicsi az esélye, de akkor is ki kellene vizsgáltatni hogy miért nem jött meg a menstruációd.
2013. márc. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!