Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik alatt a stimuláció...

Lombik alatt a stimuláció során volt valakinek bő vizsszerű folyása (nem tojásfehérjés)? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem rémlik, hogy bármelyiknél is lett volna, de lehet, hiszen csomó plussz hormont kapsz.
2013. márc. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Bízom benne, hogy nem valami fertőzés.
2013. márc. 6. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
fertőzés nem sima vízszerű folyással jár. Nyugi. Drukkolok. Hányadik lombik? Miért kell?
2013. márc. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is ebben bíztam! 1. lombik. A "korom" miatt kell, sűrget az idő.
2013. márc. 7. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi a gond ami miatt nem jön a baba?
2013. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kimerűlő petefészek, alacsony AMH
2013. márc. 7. 11:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Értem.
2013. márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is kimerülő a petefészkem,és szokott lenni vizes folyásom stimuláció alatt,de még beültetés után is. Szerintem a hormonok hatása miatt. Hol tartasz most? Jól reagálsz a hormonokra? Sok sikert kívánok!
2013. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor megnyugodtam.

Rosszul áll a helyzet. Ebből a ciklusból lehet, hogy semmi sem lesz. Már le lett állítva, de még vissza kell járnom.

2013. márc. 7. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!