Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok van valami...

Ha terhes vagyok van valami váladék, vagy a kerém folyás, ami inkább csak a hüvelybe van, nem folyik. Kicsit feszül néha a hasam, mint ha meg akrna jönni, nem görcsöl. Ma kellene megjönnie, eddig semmi. Ez jó jel?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
akár holnap reggel tesztelhetsz. A terhesség alatt a folyás több lesz és erősebb szagú is..legalábbis könyvek szerint, de a szagot én nem érzem, sem a párom, legalábbis azt mondta.
2008. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a pisi erősebb szagú. Ez jelent valamit?
2008. jún. 8. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:

most olvastam.

a mensturáció elött lehet folyás megint, de a menstruáció idején elég száraz az ember semmilyen folyás nincsen. aztán késöbb megint lehet.

szóval menstruációkor az a jó ha semmi folyás nincs.

2008. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És terhességre milyen jel?
2008. jún. 8. 20:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is emiatt agyalok. 2 nap múlva nem kéne megjönnie, és alig van folyásom...
2008. jún. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A most olvastam.. válaszolótól kérdezem, ha menstruáció idején honnan tudja hogy nincs folyás amikor minden csupa vér?


Szárazság esetén meg fog jönni, folyás eseténpedig lehet baba..

2008. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény :))) köszi a választ :)
2008. jún. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!