Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Így biztos nem vagyok terhes?

Így biztos nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
3 napja késik a menstruációm. Mindig pontos szokott lenni. 2 hete együtt voltam a barátommal. Nem élvezett belém és az előváladékot is letörölte. Nem volt benn olyan sokáig de ez peteéréskor történt mikor a legnagyobb esély a teherbeesés. Ma csináltam egy one minute test nevezetű tesztet. Pár másodperc alatt negatív lett. Az elmúlt napokban iszonyú sokat stresszeltem e miatt. Hányingerem van és sokat járok wc-re. Nem gondolom hogy terhes lennék csak addig nem vagyok 100% biztos míg meg nem jön. Szerintetek kéne még 1 tesztet csinálnom vagy inkább várjak mert a stressz miatt késik.

2013. márc. 8. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha ma csináltad a tesztet, akkor ma felesleges másikat csinálni Majd 2 nap múlva csinálj, ha addig nem jön meg.

A megszakítás pedig nem megfelelő védekezés. Ha nem akarsz gyereket (vagy abortuszt), akkor vmi biztosabb módszert keress mert ez lutri. Ha most meg is úszod, lehet a következő hónapban nem leszel ilyen szerencsés.

2013. márc. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Terhes lehetsz. Az előváladék folyamatosan termelődik, sőt,néha van olyan a pasiknál, hogy "előorgazmus", amit nem vesz észre. Gratulálok.
2013. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 liony20 ***** válasza:
a másodikhoz és az elsőhőz is csatlakozok mert ugyanis ln így lettem terhes a "REJTETT ORGAZMUSTÓL" és 3 baba jött össze de kettő nem él :( de egy viszont igen de én megtartom... ha nem szeretnél gyereket még akkor válts biztonságosabb módszerre mert egy életről van szó... jah és igen terhes lehetsz
2013. márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én akkor álltam át a RENDSZERES óvszerre, amikor "csak" szifiliszt kaptam el a barátomtól, akivel amúgy 2 hónapja együtt voltunk, tehát nem egyéjszakás kaland volt...


Így is baromira megviselt a dolog, de még szerencse, hogy nem kellett egy élet felett döntenem a saját hülyeségem miatt!


2 nap múlva csinálj egy másik tesztet, ha negatív, akkor tedd össze a 2 kezed, és menj el egy tonna gumiért a boltba!!!!

2013. márc. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!