Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Xepil teszt csíkom negatív....

Xepil teszt csíkom negatív. De atól még lehetek terhes?

Figyelt kérdés
feb 21 volt peteérésem ha minden igaz.akor egyűtt is voltunk a páromal,rá pont egy hétre beágyazódási tűneteim voltak.de xepilel tegnap is és ma regel is teszteltem és full nega lett :( pedig vannak ilyen terheségi tűneteim...? valaki nem várja a napokban ?
2013. márc. 10. 07:53
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen beágyazódási tünet? mikorra nem várod? hány napos a ciklusod?
2013. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a beágyazódás ha az volt... szúrt mindkét oldalt a petefészkem és menses szerű görcseim voltak fájt a derekam és enyhe hányinger.a ciklusom kb 30 naposak.utolsó mensesem első napja feb 11.-én volt.ja és szedek gravidát és E vitamint.
2013. márc. 10. 08:19
 3/6 anonim ***** válasza:

biztos akkor volt pé? amit írsz, az szerintem nem beágyazódási tünet volt, vagyis attól még lehet baba, nem azt mondom.

tesztelj két nap múlva is egyet!

2013. márc. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a beágyazódási tüneteid inkább hasonlítanak peteérésre, mint beágyazódásra. Terhességi tünetek pedig koraiak lennének. Szerintem nagyon ráparázol a babára. Tesztet is ráérsz akkor csinálni, amikor már ténylegesen késik a mensesed, mert különben sokat fogsz csalódni...
2013. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! én is pont így vagyok,nekem 24-én volt pé-m ,5én volt egy barna folt a bugyimon, mára nem vártam nem is jött meg még,de a tegnapi x-epil teszt teljesen negatív :S Drukkolok neked :)
2013. márc. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerintem csak beágyazódási fájdalom lehetet mert akor kijött a hűvelyből ilyen barnás vékony hosszú nyálka is és nem szokot ilyen lenni jóval a menses előtt.
2013. márc. 10. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!