Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nagy ra az...

Lehetek terhes? Nagy ra az eselyem hogy a mult honapba terherbe estem a menszim elott. Annak kb.3 hete mar tobb mint egy hete rosszul erzem magam:fej fajas, faj a hasam alja, derekam, feher suru folyas, hanyinger az valtozo..

Figyelt kérdés
Reggel csinaltam egy tesztet de emberi szemmel eppen hogy ki lehetett venni a + jelet.Nagyon nagyon halvany volt.Clear Blue-t hasznaltam.Meg 11 nap van a menszimig.Reggel huvelyben megmertem es 37.2 volt a hom.Mit tegyek?
2008. jún. 9. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:

sajnos várnod kell a nemvártig, akkor tuti...

Kitarttás, és azért még probálkozzatok, de sztem ha teherbe estél a múlt hónapban, akkor már mutatnia kellene. Szurkolok!!

2008. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nem várt mensi napján tesztej újra, és mérd tovább a hődet ha fent marad az szuper. Ja, és csak nyugi!
2008. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jah!!!.... És mensi óta méred a hődet??? Azóta így fent van, vagy csak az elmúlt napokban?
2008. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak most mertem de majd nezem minden nap!!!!

Koszi a valaszokat!!!

2008. jún. 9. 11:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha csak most méred, akkor lehet hiogy pé. miatt van fent. De mérjed mensi előtt is meg ha nem jön meg akkor is! Szurkolok!
2008. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha pe lenne szerintem az nem tartana mar vagy 9 napja!!
2008. jún. 9. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor türelem, lehet hogy sierült, de sztem még korai lenne. Várj és megtudod.
2008. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jah! és majd írd meg hogy mi volt!!!!
2008. jún. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Minden keppen irok!Ide vagy private-ba?

Tenleg koszi a valaszokat!!!!Akkor meg varok!!!!!!

2008. jún. 9. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!