Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kivel szoktátok megbeszélni,...

Kivel szoktátok megbeszélni, azt, amit akkor éreztek mikor megjön?

Figyelt kérdés
A párom szerint nem szabad ezzel foglalkozni, nem merem felhozni a témát, mert amikor akarok Vele a babáról beszélni, majd lesz-el elintézi. A barátnőmnek 2 gyereke van, mindkettő akkor jött amikor akarták elsőre!
2009. szept. 14. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én senkivel sem beszélem meg...kicsit befordulok, aztán úgy vagyok vele h minden nap egy új esély...
2009. szept. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor úgy mint én. Mióta nem sikerül?
2009. szept. 14. 18:46
 3/8 anonim ***** válasza:
hát az a helyzet hogy kb. 3-4 hónapja próbálkozunk. Eddig még mindíg megjött. Most van az 5. napja hogy késik, de nem is merem magam beleélni semmibe sem :(. Ti mióta próbálkoztok?
2009. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
November óta!
2009. szept. 14. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi is november óta próbálkozunk. A férjemmel beszélem meg amit akkor érzek, ha megjön. Ő is azt szokta mondani, hogy nyugodjak meg, majd lesz...


A.

2009. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi másfél éve próbálkozunk. A férjem vállán szoktam kisírni magam. Ebben a hónapban viszont már 3 napja késik..... de a tegnapi teszt még negatív. Drukkoljatok!
2009. szept. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Több, mint 1,5 éve próbálkozunk. Mindent a férjemmel tudok megbeszélni, ezt is vele szoktam.
2009. szept. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából a férjeddel kellene. De, ha nem tudod vele megbeszélni az nem az jelenti feltétlenül, hogy nem érdekli, hanem azt, hogy neki is rossz érzés, de ő úgy dolgozza fel, hogy elzárkózik. Szerintem ne erőltesd.

Tényleg nem jó, ha 150 %-ban mindig a babára koncentrálsz!

Egy kicsit foglalkozzatok többet egymással a férjeddel anélkül, hogy mindig a babatémáról beszélnétek. Lehet, hogy erre van szüksége.

2009. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!