Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes honnan...

Ha valaki terhes honnan számoljuk a napokat? A behatolás napjátol?

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 22:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
9%
A megtermékenyüléstől!
2013. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem az utolsó menstruáció napjától?
2013. márc. 12. 22:23
 3/11 anonim válasza:
12%
A felcsinálásod napjától.
2013. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Jóóóóóóóóóóóó isten:D
2013. márc. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó menstruáció első napjától. 3x voltam terhes, hihetsz nekem. :)
2013. márc. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

6! igaz

ezt fogja kérdezni az orvos mikor volt az utolsó vérzés első napja

de miért is kérdezed? N

2013. márc. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A menzesz elsö napjától számolják a 40 hetet, mivel a peteérést, teherbeesést nem lehet tudni pontosan mikor volt, a menzesz első napja pedig biztos.
2013. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
már többen is megírták a választ helyesen, amit a neten is könnyedén megtalálhatsz.De ez a behatolás napja, hogy jutott eszedbe?:) Azt sokan nem is tudnák megmondani, mivel egy hónapban többször szexelnek, mint egy alkalom...
2013. márc. 13. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na igen, a mensi első napjától számítják, ahogy sokan írták már. Nekem kicsit az az érzésem, hogy kb. havonta egyszer sikerül szexszelnie, és ezért ez különlegességnek számít, azért jutott eszébe a behatolás napja. Hát, ha nekem el kellene mondanom a behatolás napját...:DDD Hétfő-kedd-szerda... :)) Szerintem sok, stabil kapcsolatban élő, babát tervező pár bajban lenne, ha ettől számítanák :))))
2013. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
ideális esetben a fogantatás előtt két héttől. Ez rendszerint egybeesik az utolsó menstruáció első napjával. Ha valakinek nagyon hosszú ciklusai vannak, vagy egyáltalán nincs ciklusa és mégis terhes lett, akkor ultrahangból számolják vissza, de a terhességi hetek megállapításánál akkor is az a lényeg, hogy a teherbe eséskor már 2 hetes terhesnek számítasz. Nem logikus, de így számolják :) tehát az 5 hetes terhesség azt jelenti hogy az illető 3 hete esett teherbe.
2013. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!