Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes lesz vki mialatt...

Ha terhes lesz vki mialatt szoptat egy 2 éves babát, fájhat a hasa a babának emiatt? Írjatok, fontos!?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Már miért fájna? Nem értem. Amúgy meg 2 évest minek szoptatsz?
2009. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem hinném. De ha bármi miatt nem tudod összeegyeztetni, hagyd abba a 2 éves "baba":) szoptatását. Neki már nincs szüksége a tejre, csak rád.
2009. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Ezért biztosan nem fájhat a hasa, de a tej összetétele megváltozik a terhesség alatt, nem utasítja el?

A barátnőm amikor várandós lett, akkor még szoptatta a másfél éves kisfiát, és a védőnő, és az orvosa is azt tanácsolta, hogy fokozatosan szoktassa le, a méhösszehúzódások miatt.

2009. szept. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Sztem kizárt, hogy ettől fájjon a hasa. Már annyi tapasztalata van más ételekkel is, nem hiszem.

A tej íze sem változik meg mindenkinek. Én is szoptatom az egy évesemet, és 10 hetes terhes vagyok. Nem eszik kevesebbet és nem is panaszkodik a tejre. Nekem a dokim kifejezettem hangsúlyozta, hogy NEM kell abbahagynom a szoptatást, szerinte senkinek nem lesz semmi baja. Én hiszek neki. Szoptass nyugodtan továbbra is, ha nektek jó, a babát meg sztem mutasd meg dokinak, az a bizti.

2009. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!