Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tapasztaltatok kismamák,...

Mit tapasztaltatok kismamák, ha megjön érzés van és nem jön meg, az hány napig tart? Mármint a görcsölés.

Figyelt kérdés
Ma nem kéne megjönnie,de minden pillanatban úgy érzem megjön,de teljesen száraz vagyok napok óta...Még reménykedek egy icipicit,hátha...
2009. szept. 15. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
A megjön érzés terhesség alatt a szalag és izomnyúlástól van Nekem még most is van. Korai azt mondani hogy nem fog megjönni. 14hetes
2009. szept. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én vasárnap teszteltem pozit és már előtte pár nappal is voltak mensi-szerű görcsök, el is temettem ezt a ciklust is... De azóta sem jött meg! :-))) Ma és tegnap is volt még enyhe görcsöcske, azt mondják ez szokványos. És mintha lufi lenne a pocakomban, olyan feszítő érzés, hát érdekes :-)) A hőd hogy alakul? Fent kell maradnia 37 fok körül! Drukkolok, h ne mensi legyen neked se!!!
2009. szept. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Kedves második válaszoló!Szívből gratulálok Neked!Nagyon boldog babavárást és sok-sok boldog pillanatot majd a picivel!:)))Nekem sajna megjött...:(...de talán a következő hónapban!:)
2009. szept. 15. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi, kedves kérdező! :-) Sajnálom a mensit :-( És szívből drukkolok, h mihamarabb csíkos tesztet tarthass a kezedben!!! :-)))
2009. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm Neked,aranyos vagy!:))))
2009. szept. 17. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!