Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek terhesség alatt alacsonyabb volt a hőjük, mint pé után általában?

Figyelt kérdés

A görbéim általában ilyenek: [link]

De múlt hónapban ilyen volt: [link]

Egy hónapja folyamatosan fáj a mellem és alig bírok ébren maradni. Két hét szabadség miatt maradt ki. És most elősszőr úy volt meg a mensim,hogy meg se éreztem, pedig mindig nagyon görcsölök. Szerintetek? Azóta ilyen a görbém: [link]


2009. szept. 15. 12:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Én annyit tudok neked mondani, hogy én is méregettem a hőmet teherbeesésem előtt, de nekem nem ment fel peteéréskor sem, azt hittem, hogy nincs is peteérésem, aztán terhes lettem. Nem mindenkinél van hőemelkedés. ég annyit olvastam, hogy közvetlenül a pete érése előtt leesik a hő, ezt nehéz elcsípni, pár órát tart, ekkor a legnagyobb az esély a teherbe esésre. Egy jó tanács, a legtöbb esély nem peteéréskor van, hanem előtte 2 nappal!

Sok sikert!

Amúgy a terhesség első jele nálam a mellfeszülés volt.

2009. szept. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,hogy válaszoltál:) Gratulálok a babához:) Nagyon remélem,hogy nekünk is nemsokára összejön,ez már a 10.hónap. Most járok vérvételre meg majd középidős ultrahangra. Csak olyan fura,hogy most ennyire más lett a görbém.
2009. szept. 15. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!