Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki betegen...

Esett már valaki betegen teherbe? Mennyire zavarja a beágyazódást a megfázás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj már bele, hogy háborúban, éhezve, fázva, lázasan is terhesek lesznek az asszonyok. A szervezet nagyon jól ki tudja egyensúlyozni a dolgokat, a méhed nagyon védett hely. A egy megfázás akadályoz meg egy beágyazódást, akkor ott eleve valami nincs rendben, lehet, hogy pár nap múlva egyébként is vége lenne a terhességnek. (Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, de a szervezet maga is végez egy "előszűrést" igyekszik csak az egészséges terhességeket megtartani)
2009. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A megfázás nem zavarja. De ilyenkor több c-vitaminra van szükséged, ezt pótolni kell.
2009. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A megfázás még jelentkezhet is beágyazódás után 1-2 hétig tartó időben, mikor még nem vagy biztos a terhességben. Hirtelen több ásványi anyagra van szükséged és c-vitaminra. Ilyenkor legyengülsz, tüsszögsz, kapar a torkod...
2009. szept. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok, köszi, értem :) Csak az a baj, h nem természetes úton tervezzük a terhességet, és az ilyesmit jól meg kell gondolni, nem úgy megy, h legfeljebb jövő hónapban újra. Ezért kérdeztem.
2009. szept. 15. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Ha a dokid nem zavarja, ne törődj vele. Lombikosként a 3-4. hetet végigtüsszögtem, erős megfázás miatt kiírtak. Legalább addig is nyugodtam pihentem itthon és meg is lett a baba. Szurkolok Nektek!
2009. szept. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!