Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mell novekedes, es csomok a...

Mell novekedes, es csomok a melleimben. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
26.ra nemvarom,a cickok elkezdtek fajdogalni,feszulni,ez eddig menzesz elott mindig igy volt.de most kis csomokat birok kitapintani mid 2 mellemben,es nagyon viszketnek is.ez lehet terhesseg jele vagy valami mastol van?mi a velemenyetek?
2013. márc. 17. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha 26ára nem várod még nem lehetnek tehres tüneteid, mivel még el sem kezdett beágyazódni az embrio ha van.
2013. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Naponta tobbszor zuhanyozd a melledet langyos vizzel, alkalmankent 4-5 percig. Lehet, hogy elmulnak a gorcsok, ha nem tapasztalsz valtozast keress fel egy orvost.

A viszketes lehet terhesseg jele, az elso babaval nekem is volt.

2013. márc. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.dokinal voltam 2 hete,es at tapogatta a melleimet,aztmondta minden ok,es a mehnyakrak tesztetre is levette a mintat,az jovo heten lesz meg,remelem azzal is minden ok.
2013. márc. 18. 08:54
 4/4 anonim ***** válasza:
én úgy tudom a csomók mindkét mellben menstruáció előtt vannak ha elmúlik a mentruáció a csomók is eltűnnek
2013. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!