Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty után mi jöhet még?...

Closty után mi jöhet még? nagyon elvagyok keseredve

Figyelt kérdés

pco (csak cisztás) petefészkeim vannak mensim havonta van..peteérésem is van kb félévente magátol...más tünetem nincs ami pcora utal ...minden vizsgálatom jò(vérvétel)

párom rendben

Volt tüszőrepedésem is..jókor voltunk együtt ès mégis megjött,nem sikerült!mit csináljak még..?nagyon elvagyok keseredve!Utalom magam ezért!


2013. márc. 18. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
hormonjaid megírod?
2013. márc. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az orvos mondta,hogy pcos vagy?Vagy csak ciszták vannak a petefészkekben?A ciszta magában nem okoz meddőséget.nem lehet,hogy nagyon rágörcsölsz a dologra?
2013. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne utáld magad! Érdemben sajna nem tudok segíteni, de a "ne görcsölj rá" tanácsoktól a falra mászok, hogy lehet erre nem rágörcsölni, ha az ember akarja és nem sikerül???
2013. márc. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
69%
a pco-nak általában anyagcserezavar az oka, néztek nálad ilyesmit? a fél évente peteérés nagyon kevés! az is emiatt lehet. Egy jó endokrinológus kellene neked, és megállapítani, hogy mi okozza a PCO-t. Ha pajzsmirigy gond, akkor arra adnak gyógyszert, ha inzulinrezisztencia, akkor arra hármas kezelést (diéta, mozgás, gyógyszer) szoktak javasolni. A closty már bocs de szart sem ér, és ronthat is a helyzeteden. Inkább errefelé menj tovább.
2013. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!jövőhónapban megyek magán endokrinològushoz....ha fizetek hátha alaposabb...és nem ...rám

nemtudom hogy tudnám jobbá tenni!49kg vagyok 160cm figyelek arra mi eszem...rengeteg zöldséget gyümölcsöt eszem...folsav e vitamin c vitamin.....

ha egészséges lennék tudnám hogy bármikor jöhet a baba...nem görcsölnék rá...de így hogy tudom nem oké...igy lehetetlen

2013. márc. 18. 21:30
 6/8 A kérdező kommentje:
még 17 évesen.endokrinologián mondták.de akkor is csak annyit hogy pco jellegű...minden papiromra ezt írták pco jellegű
2013. márc. 18. 21:31
 7/8 anonim ***** válasza:

A sok gyümölcs valszeg pont árt neked.

Terheléses cukor és inzulin vizsgálat kell és 3. napi hormonsor.

2013. márc. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 frászkarikaborsó ***** válasza:
én is 49 kiló vagyok, és én is voltam pco-s, aztán kikezelt egy endokrinológus, a gyerekem meg épp alszik :)
2013. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!