Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez mi lehet?...

Szerintetek ez mi lehet? Bőveben lent!

Figyelt kérdés
Tegnap délután megjött a mensim, nagyon erősen elkezdtem görcsölni, majdnem hogy óránkét kellett a tampont cserélnem. Általában a normált szoktam az elején használni, olyan 3-4 óráig ki szokott tartani. Mellette tojcsis a nyákom és a tegnapi nap folyamán 2-3 szor cseresznye nagyságú darabok is voltak a tamponon, de nem alvadt vér volt, kiváncsiságbol megmostam az egyiket a csap alatt és olyan mint valami hártya lenne. Most gondolkozok hogy 7 egymást követő mensim is ilyen volt.20 hónapja vagyunk a baba projekten, az első gyereknél csak 11 hónap volt, szerintetek vetélés lenne?
2009. szept. 16. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
az igen hártya volt, ugyanis a menstruáció a méh nyálkahártyájának vérzéssel kísért leválása
2009. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már 7 mensi ilyen erős volt és darabos, akkor szerintem nézesd meg magad a dokival. Lehet hormon-probléma, pajzsmirigy, stb. Ezek mind befolyásolhatják a termékenységet is. Főleg, ha régebben nem volt ilyen erős.
2009. szept. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia az elmúlt 7 hónap során,voltak csak cseresznye nagyságú darabok a mensimben, előtte csak akkora nagyságúak voltak mint a csereszny mag, 17 éve menstruálok, ezen a 7 hónapban kívül, soha nem voltak benne ilyen nagy darabok és ráadásúl még hártya szerüség se volt benne.
2009. szept. 16. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
15:31-es vagyok. Akkor szerintem mindenképpen érdemes lenne a dokiddal erről beszélni.
2009. szept. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még valami: Nekem is ilyen mensim volt sokszor, de nekem mióta az eszem tudom, azóta erős volt. A darabokat nálam az okozta, hogy hátrahajló méhem van. 3. hónapja palástfű teát iszok a ciklus második felében, azóta enyhe a mensim. De szerintem, mindenképpen érdemes ezt kivizsgáltatni, főleg, hogy elég régóta próbálkoztok. Sok sikert kívánok. (15:31-es)
2009. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!