Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhihetem, hogy pozitív?

Anikó és Tamás kérdése:

Elhihetem, hogy pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap kellett volna megjönnie a menstruációmnak,de szerencsére ez nem így lett. Este már nem bírtam tovább várni,ezért csináltam egy 25-ös tesztet,ami nagyon halványan,de pozitív lett,tehát látszik a 2.csík is rajta. Ma reggelre már megszáradt,de ég mindig kivehető a 2 csík. Elképzelhető,hogy azért halvány,mert esti vizeletből teszteltem?Holnap reggel csinálok még egyet :) Tapasztalatokat várok a témával kapcsolatban.Köszönöm
2013. márc. 22. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kép esetleg? Hogy megtudjunk mi is erősíteni :)
2013. márc. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík! És főleg úgy, hogy száradás után is ott marad. Tedd el emlékbe :-) És gratulálok a babához!
2013. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azt mondják a halvány csík is csík. De ha meg nyugtat csinál még egyett. Ja és képet tegyél fel jobban látjuk mint így kép nélkül.
2013. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Én is nemvárt napján délután csináltam tesztet, X-Epil, 25-ös teszttel. Rögtön 2vonalas lett, ráadásul nem is olyan halvány. A tied azért lehet halvány, mert még korai a terhesség, 3 hetes körüli, és igen, a reggeli pisiben koncentráltabb a hcg, mint az estiben. Ritka a fals pozitív, szerintem örülhetsz már halkan.
2013. márc. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Csináltunk róla képet,viszont már este volt és nem természetes fénynél,úgyhogy nagyon "fénylett" a vaku miatt ...Nem igazán lehetett belőle kivenni semmit..A nagyon erős pozitívat szeretném majd eltenni!De megígérem teszek föl a következőről képet!
2013. márc. 22. 12:09
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindenképp csinálok holnap reggel is egyet.Nagyon bízom benne,hogy az már erősebb lesz.Ez az első hónap,hogy próbálkozunk,nagyon boldogak leszünk,ha tényleg ilyen hamar összejött a babánk.De még tényleg csak halkan merek örülni.Ma este és holnap reggel már tuti lesz remélem!Ilyen korai terhességnél voltak már tüneteitek?
2013. márc. 22. 12:16
 7/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem ilyenkor már volt tünetem, pl nem is főztem aznap, mégis erős hagyma szagot éreztem, és természetesen meg is kívántam. Addig nem nyugodtam, míg nem eszek nyers hagymát. Ez a nemvárt és a teszt előtt 1 héttel volt. Valamint néha szédelgett a fejem is.
2013. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én tegnap reggel ébredtem pörkölt szagra... A melleim fájnak,de még nem elviselhetetlen,és kb. másfél hete szurkált bal oldalon a hasam,utána pedig volt 2 ici pici vérpötty a wc papíron...Bízom benne,hogy ezek tünetek voltak.
2013. márc. 22. 12:27
 9/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Most csináltam még egy tesztet,erősebb pozitív :) Reggel jön az igazi :) Nagyon boldog vagyok :)

[link]

2013. márc. 22. 19:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyértelmű pozitív, gratulálok! :)
2013. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!