Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » . Ezek jelenthetnek valamit?!

. Ezek jelenthetnek valamit?!

Figyelt kérdés
Tudom hogy már sokadszorra kérdezgetek terhességről szóló dolgokat,de érdekelne pár dolog,elsősorban eshetek e még teherbe ha mondjuk most21.én kellett volna megjönnie a mensimnek de nemjöttmeg és a párommal2xer is megtörtént a dolog?!Valamint ha elment bennem,és miután kivette folyik ki a váladéka akkor még maradthat bennem valami??!!Mert miután felállok az ágybol azutánis picit még jön ki váladék:/ szeretnék teherbe esni,jó lenne ha sikerülne:):( a 3. hogy párnapja néha kis nyilalások vannak a hasamba ha úgy hajolok vagy mozdulok:/ na meg már nemis az édeset kívánom többször hanem a sós(hagymás)dolgokat:S:D mostmeg 2napja hányingerem van pedig eszek rendesen,vagy ez lehet járvány megint?
2013. márc. 22. 13:42
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Minnél több a válasz annál jobb:$:) köszike
2013. márc. 22. 13:43
 2/20 anonim ***** válasza:

21-én kellett volna megjönnie, de nem jött még, eddig stim. Aznap voltatok együtt a pároddal vagy előtte valamikor? Mert ezt nem írtad, viszont a majdani tesztelés szempontjából lényeges lehet :)

Természetesen lehetsz terhes, mert szexeltetek! :) Rengeteg esetről hallani, olvasni akár itt, a gyakorikerdesek.hu-n, hogy mensi előtt volt valakinek peteérése, és akkor jött össze a baba.

Az, hogy kifolyik belőled, természetes! A fogantatást nem úgy kell elképzelni, hogy nem folyik ki semmi, vagy csak nagyon kevés, mert majd abból lesz a baba. Ez butaság. Hidd el, aminek bent kell maradnia, az bent marad! Az, hogy abból lesz-e babuci, az már egy másik kérdés.

Ha tüneteid vannak (és nem képzelt tünetek, hanem valósak), akkor ez a bizonyos együttlét már legalább 2-3 hete kellett, hogy történjen!

Kíváncsian várom a részleteket! Pl. hogy most mikor is volt az az együttlét? :)

2013. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Akkor ezt is részletezem:) Február 21-től 26ig volt mensim a dolog(szex)megtörtént március2.án/2xer/ március7.én/1xer/ 9.én/1xer/ 19.én/1xer/ tegnap este/2xer/azaz 21.én De már annyiszor hittem h terhes vagyok:(:) mégis megjött,meg pár napja hol görcsölök hol nem,hányinger érzetem van néha szur a hasam és kicsit émelygek de nemtudom sztm lehet most se jött össze:(:(
2013. márc. 22. 14:27
 4/20 anonim ***** válasza:
Ugyan igy vagyok... Holnap tesztelek, te mikor fogsz?
2013. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
:) mármint hogyhogy ugyanigy:):O?Háth igazábol néha görcsölök+minden,és volt h késett pár napot:/ tehát tegnap kellett volna megjönnie,még nemtesztelek max ha1hetet késik..de már nemtudom higgyjek abba h lehet baba:/ december óta probálkozunk..voltam dokinál velem minden oké,elvileg párommal is,szoval nemértem és ezek a dolgok vannak amiket már leirtam..
2013. márc. 22. 17:37
 6/20 anonim ***** válasza:
Tunetek egyeznek :) en is felek h nincs baba, pedig annyira szeretnenk. Nalunk is okes minden. Erthetetlen
2013. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Háth már jólenne a karjaimba tartani1picit:) :( de nemtudom,folyton olyan érzésem van mintha megjönne,és biztos megjön ahogy eddig is:/amugy 29-30napos ciklusaim vannak így nemtudom mennyi lehet rá az esély meg azok alapján (együttlétek)amiket leirtam..:/Most pl az előbb összevissza ettem:D narancs lekváros kenyér pöri szoval nemértem magam..nameg1 halomcsokiiit
2013. márc. 22. 19:44
 8/20 A kérdező kommentje:
De amugy neked mikor kéne megjönnie??
2013. márc. 22. 19:46
 9/20 anonim ***** válasza:
Hat vagy ma kellett volna vagy hetfon :) 28naposak. Mult honapban 22en barnazni kezdtem 2napig majd ugy jott meg rendesen 25en. Ezert passzolok, de az mar jo ha ma nem ismetlodott a barnasag. Soha nem volt meg kiveve a mult honapot.
2013. márc. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Értem és tüneteid neked is ienek:):O??!!Háth remélem összejönmár nekemis nem akarok rágörcsölni de én nagyon nem bánnám már:( csak ezaz érzés h megfog jönni nemis tudom,meg igazábol bármennyit eszek folyton korog a hasim:/ ezis milehet nemtudom?!Folsavat+más vitaminokat is szedek h könnyebb legyen..háth majd kiderül..amugy meleg vizbelehet ienkor fürdeni?Ha tegnap is megtörtént a dolog??
2013. márc. 22. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!