Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A képek alapján szerintetek...

A képek alapján szerintetek van esély rá, hogy pozitív lesz a terhességi tesztem is?

Figyelt kérdés

Egy ideje jóstesztelek, reggeli első pisiből, illetve hőmérőzni is elkezdtem, de azt is csak nem olyan rég óta, így nincs összehasonlítási alapom. Elég rendszertelenül szokott megjönni, olyan egy hete pár napig azt hittem, mindjárt megjön, de azóta sincs semmi, az LH tesztek viszont erősödnek. Délutáni pisiből szinte láthatatlan az eredmény. A két kép alapján szerintetek van esély babára? Délután megyek terhességi tesztet venni, de ez a reggeli erős teszt nagyon izgatottá tesz, és a holnap még olyan messze van.:)


[link]


[link]



2013. márc. 23. 13:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ez simán pozitív :) Boldog babavárást :D
2013. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ezek még csak LH tesztek, terhességit csak holnap reggel csinálok. Csak azok alapján, amit a jóstesztről olvastam, reggeli elsőből végezve napról-napra erősebb az ovuteszt, és kicsit reménykedem emiatt.
2013. márc. 23. 13:28
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
kedves első, ezek nem hcg tesztek:) kérdező, nekem a halvány pozi terhességi teszt napján az LH tesztem totál hómező volt, szóval szerintem ezt nem lehet így kijelenteni, max. "játéknak" jó! drukkolok, írd meg majd, mi lett a vége:))
2013. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Nagyon bíztató!!!!!!
2013. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Hát, igazából nem élem bele magam semmibe, de délutáni pisiből még sosem sikerült ilyen ovu teszteket produkálnom, pláne nem olyan erőset, mint az utolsó, ezért furdal a kiváncsiság. De meglátjuk, mi lesz belőle.:) Jah, és persze gratulálok az utolsó előtti válaszolónak!:)
2013. márc. 23. 13:58
 6/31 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok neked.
2013. márc. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
én drukkolok neked hogy baba legyen bár azt szokták mondani az ovu teszt nem a terhesség megállapitására szolgál,de remélem neked bejön!
2013. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan terhességem, ahol bevált az ovuteszt jóstesztként, de pl. a mostani terhességemnél totál hómező maradt erős pozi terhességi tesztnél is.

Sok sikert neked! :)

2013. márc. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy közel sem 100%-osan megbízható a jóstesztelés, csak picit reménykedem, mivel ilyet még nem sikerült produkálnom, délután sokkal halványabb, alig látható a csík rajta. Holnap valamivel talán okosabb leszek.:)
2013. márc. 23. 17:35
 10/31 A kérdező kommentje:

Hát nem bírtam kivárni a holnapot, így ellőttem ma két x-epil tesztet. A felső képen a reggeli első (félretett :)) pisiből, az alsón pedig estiből teszteltem. halványan, mintha látnék valamit, de nem tudom. Vettem még egy kettes csomag x-epilt, csak nem tudom, holnap reggel csináljam meg az egyiket vagy inkább próbáljak várni holnaputánig, ami nem tűnik egyszerűnek.:)


[link]

2013. márc. 23. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!