Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a mensi, a...

3 napja késik a mensi, a reggeli tesztem extra halvány volt. Miért nem mutatja ki? Gabriel tesztel tszteltem, most vettem qupidot, a hőm 36,8. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 10. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet,azért nem mutatja mert alacsony még a hcg,pár nap mulva tesztelj megint,sok sikert,a halvány vonal is pozitiv,ugyhogy nyugi.
2008. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet, még várj a köv teszttel legalább 2-3 napot mert a hcg szinted két naponta duplázódik (ezt mutatja kia teszt) és addig tökre felesleges.
2008. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Remélem, olyan érzés, mint ha beképzelném, az tartja már csak a lelket, hogy nemjön meg....

Köszönöm a válasz.

2008. jún. 10. 21:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek pénteken teszteljek??
2008. jún. 10. 21:01
 5/8 anonim ***** válasza:
az jó lesz,ne aggodj,addigra már látod rendesen,egyéb tünet esetleg?
2008. jún. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Esténkén van hányingerem denagyon, van hogy megkívánok vmit, aztán le semegy a torkomon, és azonnal mást kívánok. na meg a hasszúrka. Az elég gyakori. A páromazt mondja, hogy gengszter lesz azért szúrkál. De cicifájás pl.nincs. muszáj hogy legyen?
2008. jún. 10. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az még korai lenne, de hallottam már olyanról is, hogy rögtön jelentkezett a cicifájás. Nekem kb a 10. héten kezdett fájni.
2008. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent,hogy extra halvány?
2008. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!