Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek? SOS!

Terhességi tünetek? SOS!

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy a hónapban rajta voltunk a babagyártáson. Pé-kor együtt is voltunk, több napon is. Utána megbetegedtem, az ügyeleten kötöttem ki, mindenképpen antibiotikumot kellett és kell még mindig szednem. Most abban reménykedünk a párommal, hogy hátha hűek leszünk önmagunkhoz és most sem sikerült a baba(mert félünk, hogy kárt okozhat az antibiotikum) DE!!! 10dpo óta megnőttek a melleim, esik ki a melltartóból, fájnak, feszülnek(soha korábban ilyen nem volt, az sem tudtam mi a mellfájás)és iszonyatos puffadás, ráz a hideg kb 3napja és állandó hőemelkedésem van(nem függ össze a betegséggel, lázam sem volt). Alhasi szúró fájdalom(fentebbről indul, és egy vonalban egészen lentig)Már görcsölgetek néha. Még 2nap menzeszig...Csináltam egy jóstesztet(mert másik nem volt itthon), igaz délben(tudom, hogy ez is reggel ér valamit), mert megőrülök az aggodalomtól, negatív lett. Nem beszélek be semmit, nem produkálok magamnak semmit. Igazából pont ebben a hónapban azért parázunk, hogy ne legyen(pedig már nagyon szeretnék), de mégis antibogyit szedtem...Valakinek hasonló tünetei voltak??? Antibiotikum mellett lett valaki terhes??? Már be sem merem venni a gyógyszert.

2013. márc. 24. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Beveheted nyugodtan, mert ilyen korai szakaszban a pici, ha meg is fogant, még semmit sem kapott belőle! :) Nyugi!
2013. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, én is ezzel nyugtatom magam. Furcsa játéka lenne a sorsnak ha pont most. Tessék megkapod, amit nagyon szeretnél, de azért izgulj egy kicsit!!! :(
2013. márc. 24. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, anyukam velem szedett antibiot, mert azt sem tudta hogy ott vagyok a hasaban, mert menstrualt meg 3 honapig. Ennek mar 23 eve. Semmi bajom es soha nem is volt. Feleslegesen stresszelsz. Ha megfogant, meg nincs is kapcsolat kozted es a baba kozott, mert meg ido a mehlepeny kialakulasa. Azert ne eld bele magad, mert a terhessegi tunetek egyeznek a pms tuneteivel. Nekem is szokott elotte gorcsolgetni a hasam es onnan tudom hogy par nap mulva megjon. Szoval szedd csak be szepen a gyogyszert nem lesz gond, ha van baba, ha nincs.
2013. márc. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!