Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség alatt milyen a...

Terhesség alatt milyen a menstruáció?

Figyelt kérdés
Más oldalakon olvastam, hogy a terhesség alatti menstruációkor barnás színű a váladék és kevés (1-2 csepp). Nekem normál mennyiségű, de barnás színe van, és reggel nagyon görcsölt a hasam (ez az első nap). Lehet, hogy terhes vagyok???

2013. márc. 26. 15:38
 1/9 gelazso ***** válasza:
50%
nincs
2013. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2013. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezt még megmondani nem lehet,mivel még csak az első mensis napodon vagy.Még lehet ebből rendes mennyiségű vérzés is.

Egyébként én úgy hallottam,hogy aki terhes,annak csak 2-3 napig tart a menzesze,és kevés mennyiségű a vérzés,és más a színe is,nem élénk piros és nem darabos,hanem sötét barna színű.

Pár nap múlva kiderül.Ha neked is csak pár napig fog tartani,akkor a menzesz után tesztelj.

2013. márc. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A teszten már gondolkoztam, csak nagyon félek, hogy pozitív lesz.

2013. márc. 26. 15:48
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Aki terhes az nem menstruál (elvileg.)
2013. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Jól írtad kedves utolsó,elvileg!!De van olyan kismama aki bizony menstruál még pár hónapig,hiába terhes.Olvass kicsit utána.
2013. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen, nincs egyáltalán mensi :)
2013. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Ismerek olyan anyukát aki végig menstruált.Nem kevés volt neki,hanem minden hónapban nagyon megjött neki,volt mikor alvadt vérdarabokkal.A terhességét mégis ki tudta hordani,és egészséges kislányt szült.


Egyszóval van,aki menstruál terhesség alatt is.

2013. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Barna volt és 2 napig se tartott ...most itt alszik az ágyikóban a kisfiam ,ennek 3.5 éve :)
2013. márc. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!