Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés történt, a...

Spontán vetélés történt, a szövettanai eredmény megmondja hogy miért nem fejlődött a peteszákban baba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2013. márc. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem. A szövettan csak azt igazolja, hogy valóban sp.ab. történt.

Ilyen kis terhességnél ez még nem megállapítható.

2013. márc. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csak annyi állapítható meg, hogy a szövet mutat-e kóros elváltozást.
2013. márc. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:
48%

Amikor egyszer még régen én is így jártam, akkor azt mondta az orvosom, hogy nyugodjak bele, mert bölcs a természet. Ha elment az a terhesség, akkor annak jó oka volt. Valamiért életképtelen volt a baba, a természet kirostálta. Fogadd el, hogy jobb így, mintha betegen megszületett volna. Kár mostmár azon filózni, hogy miért történt. Mit érsz vele, ha megtudod, hogy milyen rendellenesség miatt ment el? Ezen változtatni úgyse tudsz.

Legközelebb minden a legnagyobb rendben lesz!

2013. márc. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából azt gondolnánk párommal,vagyis megszeretnénk tudni hogy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg.

Kérvényeznem kellene az immunológiai,és sárgatest testhormon elégtelenséget!Hogyan tudom meg vérvételből?Van rá gyógyszer,szuri?Milyen vizsgálat lenne még tudnátok segíteni,A "H.-ba még kérdezni sem lehet,a speckódoki elmondja a magáét kész ennyi.A következő próbálkozásnál nehogy újból gond legyen,sajnos nem fejlődött a zsákocskába baba.

2013. márc. 27. 19:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik genetikai, DNS vizsgálat kb.300ezer ft körül.

Hidd el, a spontán vetélés nagyon gyakran előfordul!

Aki nem látja nap mint nap, nem is tudja, hogy ez milyen gyakori. Én látom.

Ahogy az egyik kommentelő írta, a természet bölcs.

2013. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat.Értem-ezért szeretnénk a sárgatest-elégtelenség+immunológiai vizsgálatokat.A következő teherbeesésnél nehogy gond legyen.
2013. márc. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!