Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélés után hányadik nap...

Vetélés után hányadik nap jött meg újból a menzeszetek?

Figyelt kérdés
Március 21-én múlt el a vérzésem, ami a vetélésből adódott (márc 9.), és már három napja menzi szerű görcseim vannak. Lehet ez már a mensturáció vagy még korai lenne? Mitől függ, mikor jön meg vetélés után?

2013. márc. 29. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is hosszú ciklusaim voltak és sosem jött meg napra pontosan, de azért mondhatni rendszeres volt. Én mindig úgy számoltam, hogy utolsó mensi első napjától kerek egy hónap és akkor azon a héten megjött valamikor. Ez vetélés után sem történt másként... vérzés első napja után egy hónappal, mindig ahogy szokott. De, hogy mitől függ, hogy kinek mikor jön meg azt nem tudom.
2013. márc. 29. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem műtét után kerek négy hétre megjött.
2013. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan a vetélés után 28. napon jött meg. (Spontán, nem volt műtét.) Nem tudom mitől függ, gondolom attól mikor lesz újra peteérésed.
2013. márc. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dec.12.én volt vetélésem,spontán,20.áig vérezgettem,26.án rendesen megjött és azóta pontosan 28-29naposak a ciklusaim. Nem tudom mitől függ,sztem nincs rá pontos meghatározás,mindenkinél más.
2013. márc. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nov.13-án volt vetélésem művi befejezéssel.A műtét után 2 hátig véreztem utána az első menstruációm dec.24-én volt,utána febr.1-én és az utolsó márc.14-én.Úgyhogy nagyon összevissza jön meg nekem.Vetélés előtt mindig pontos 28-29 naposak voltak a ciklusaim.
2013. márc. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem műszeres ab. befejezés volt. :(

Kb 3 napig vérezgettem, majd elmúlt. Semmi görcs.

Majd az első menstruációm a műtét után 4 hétre jött meg,iszonyú erős volt! Tampon, 2 dupla betét, és még így is átáztam! Az nagyon durva volt.

Majd 4 hétre megjött,"normálisan" és azóta mint az óra pontosság úgy jön meg! De baba még sehol sem:( Már lassan 2 éve volt! Szerintem ez embertől is függ!

Nagyon erős görcseim is voltak az előtt, sokszor ki sem tudtam mozdulni annyi fájt minden porcikám (hányás, hasmenés, puffadás) de a műtét óta nem voltak ehhez hasonló tüneteim!

2013. ápr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hét után jött meg,de engem műtöttek sajnos! Műtét után még 10 napig véreztem kb.,aztán a műtéttől számítva a 22. napon jött meg! Utána 30 nap,és azóta nem,mert még nem volt esedékes!
2013. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 5hete volt spontan vetelesem,es harom hete voltam dokinal ,akor azt mondta hogy 1-2het mulva megfog jönni. Azota még semmi,nemjött meg. Remelem ujra babas vagyok "
2013. jún. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!