Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi xepil teszt toll...

Tegnapi xepil teszt toll pozitiv, mai exepil teszt csik negativ! Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Tegnap csinaltam egy xepil terhessegi tesztet ami pozitiv lett. (xepil teszt toll). Es nem elso vizeletbol. Ma csinaltam megegyet (elso vizeletbol) es az csak max a lampa alatt latszik nagyon halvanyan. Marmint szinte negativ. Ez a teszt is xepil volt csak nem toll hanem tesztcsik. Tegnap kellett volna megjonnie. De azota sincs verzes. Volt mar ilyen veletek?

2013. márc. 30. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az x epil állítólag megbízható. csinálj egyet 1-2 nap múlva reggeli elsőből.

Ha tudsz, tegyél fel képet.

Drukkolok.

2013. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az elso babamnal a kimaradt menzez napjan eros pozitiv volt es az is maradt!;) de az nem xepil volt hanem valami mas. Ha remelhetoleg nem jon meg akkor par nap mulva ujra tesztelek. ;) bizom benne hogy baboca lesz..ha megsem akkor majd legkozelebb...csak mar jo lenne tudni ;)
2013. márc. 30. 17:18
 3/15 A kérdező kommentje:
2013. márc. 30. 17:34
 4/15 anonim ***** válasza:
Amit felraktál, az egyértelmű pozi. Lehet, hogy a második teszt volt hibás. Ha minden rendben van, és a mensid sem jön meg, akkor 1-2 nap múlva ennek már erős pozinak kell lennie.
2013. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Csak, hogy megnyugtassalak. Èn ugyanigy jartam. Nekem is a toll lett ilyen. A masik 2db os meg csak feny alatt lett halvanyan pozi. Megneztem es mas a papír amin fut a vizelet. Szerintem ez az oka! Ez pozitiv. Vegyel medilabot, vagy facelle teszet. Gratulalok! :-)
2013. márc. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast. ;) remelem igazatok lesz es valoban jon a kisteso. A lanyom most 21honapos es nem szeretnem ha tul nagy lenne koztuk a difi. :D egy napig titokban mar orultem hogy pozitiv, aztan hamar letort a masnapi negativ. Jelenleg megy a husveti nyuzsges a csaladdal de ha 2.-an haza megyunk akkor csinalok uj tesztet. Csak meg ne jojjon!! Addig agyalhatok... :S
2013. márc. 30. 22:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez +! Én azt mondom,hogy vegyél egy ugyan ilyet és azzal csináld meg! Ha minden oké,erősebb lesz! :)

Drukk!

2013. márc. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Menzesnek meg mindig nincs jele ma sem! ;) remelhetoleg nem is lesz. Bizakodom...
2013. márc. 31. 10:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti baba van a dologban! Gratulálok és irigyellek. Egyszer még én is szeretnék kis tesót, de persze nem most, a mostani még csak 8 hónapos.Nyugi! Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
2013. márc. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a toll erzekenyebb, mint a csik. Az xepilt megbizhatonak tartjak. Szerintem is szep es egyertelmu pozitiv a kep, amit feltettel, gratulalok!
2013. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!