Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Andrológiai vizsgálat...

Az Andrológiai vizsgálat hogyan is zajlik? Benn lehetek én is a férjemmel?

Figyelt kérdés
Minket szeptember 30.-ra rendeltek be vérvételre illetve a férjemet az Andrológiára.(Pécs, Édesanyák útjai Klinika) Olyan tapasztalatokra lennénk kíváncsiak, akik oda jártak.
2009. szept. 19. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt, hogy amíg megbeszéltük az orvossal a dolgokat, addig én is bent lehettem, de aztán ki kellett mennem. A férjemnek be kellett mennie egy fülkébe, ami ráadásul a folyosóra nyílt és ott kellett eredményt produkálnia egyedül. Azt mondta nagyon rossz volt, mert kintről minden behallatszott.
2009. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A végét nem olvastam el, mi nem ott voltunk, hanem Debrecenben magánrendelésen. Bocs, hogy figyelmetlen voltam.
2009. szept. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszike, hát én is jobban örülnék annak ha benn lehetnék vele...szerintem akkor sokkal nyugodtabb lenne ő is...de hát nem tudom, nem mondták, hogy hogyan is zajlik.
2009. szept. 19. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk májusban csinálták a vizsgálatot. Úgy hallottuk előtte, hogy nem mehetek be a férjemmel, így meg sem kérdeztük, és utólag derült ki, hogy bemehettem volna. Azt mondta a férjem, hogy nagyon tiszta, kultúrált, volt fotel, újság, papírtörlő, mosdókagyló.

Mi dr. Várnagyhoz járunk. Ti kihez?

2009. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, természetesen Pécsen. Lemaradt, bocsi.
2009. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! Mi Dr. Arany Antalhoz, tegnap voltunk megbeszélésen és 30.-án kell majd mennünk. Csak kíváncsi vagyok, hogy hogyan is zajlik le a dolog. Nálatok mi újság???
2009. szept. 19. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne izguljatok, tök normális mindenki. Amikor mi voltunk, akkor kb. 6 pár várt a "sorára", és abszolút nem volt ciki.

A spermavizsgálatunk gyönyörű lett (4-szerese a normálnak :D), viszont nagyon úgy néz ki, hogy nincs pé-m. Most csinálták a laparoscopiát hó elején, átjárható volt. 3 éve próbálkozunk.

2009. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, és Kaposvárról járunk, és semmi pénzért nem cserélném le a pécsi dokikat, kórházat, hozzáállást!!!
2009. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi aranyos vagy! Nektek is sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok!!!! Amúgy mi Nagyatádiak vagyunk, már lassan 2 éve hogy babát szeretnénk, most döntöttünk úgy hogy segítséget kérünk mert ez már nem mehet így tovább... na majd meglátjuk mi lesz...
2009. szept. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!