Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van ezzel még így más is?...

Van ezzel még így más is? Összeférhetetlenség?

Figyelt kérdés

A petesejtem és a spermiumok taszítják egymást. Lombiknál derült ki. Nem lesz több lombik.

Az érdekelne, hogy ez a "nem barátkozós" állapot mindig fenn áll, vagy csak néha?

Hiszen ha ennyire taszítják egymást és összeférhetetlenek, akkor spontán soha nem lehet babánk?

Van erre valami gyógyszer?

Segítenétek???


2013. ápr. 1. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvosok mit mondanak?
2013. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan párt akiknek együtt nem lehetett gyerekük valami ilyen okból. Később el váltak más okból és azóta mindkettőnek van gyereke mástól.
2013. ápr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Manka68 ***** válasza:

ICSI módszerrel sem lehet? A petesejt úgy nem tud védekezni, és a spermiumot sem kérdezik meg, hogy akarja-e.

Ha lombikkal sem jön létre megtermékenyülés, akkor spontán szerintem teljesen esélytelen. :-(

Egyébként ilyenről még nem is hallottam, és a neten sem találtam semmit.

Olyat igen, hogy az anya szervezete ellenanyagot termel az embrió ellen, és megöli, de azon tudnak segíteni, az apa fehérvérsejtjeit adják transzfúzióban az anyának.

2013. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!