Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ebből még baba? Barnázás...

Lehet ebből még baba? Barnázás mellett lehet valaki terhes?

Figyelt kérdés
16. napon peteéréskor voltunk együtta férjemmel,azóta eltelt 2 hét.Most késik 2 napot, de a késés második napján kis barna váladék volt.Nagyon csekély kevéske icipici.Görcsölök mitha me akarna jönni, de ez eddig is fennállt.Szombaton kellett volna megjönni, de én nem bírtam magammal és csináltam egy tesztet csütörtöktől minden nap egyet.Mind halvány csíkos lett,de a mai reggeli tesztemen semmi nem volt csak egy csík.Lehet ebből még baba?Volt már valaki köztetek aki terhes volt és mégis barnázott közben?Hozzáteszem 28 napos a ciklusom, még soha nem késett.Maximum előbb jött meg egy két nappal ha idegeskedtem.
2013. ápr. 1. 12:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán a teszt mikortól mutatja ki hány naosnál a terhességet?Mert olyan korainak tartottam, hogy 10-11 naposan már kimutatja a teszt a terhességet.
2013. ápr. 1. 12:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az elmaradt menzesz utáni 2.napon csinálta, mondjuk nekem 31napos ciklusaim vannak, azon már látszott két csík, mellette fél napig menstruáltam.
2013. ápr. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosan a veszélyzónában voltatok együtt, de a barnázás még nem jelenti, hogy terhes vagy. Még megjöhet. Mondjuk én nem barnáztam, amikor terhes lettem.
2013. ápr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szeretnénk babát, már van egy gyerek,10. hónapja nem védekezünk.
2013. ápr. 1. 12:22
 5/5 szeretnenk válasza:
szia ugyan ebben a cipoben jarok, ma kellett volna megjonnie, csak kis ici pici barnazas semmi mas, en nem merek tesztelni es mindjart megjon erzesem sincs csak nagyon ritkan es par masodpercig tart. mi lett nallad?
2013. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!