Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojcsis folyás kötelező ovu...

Tojcsis folyás kötelező ovu előtt? Nekem nincs, csak fehéres krémes, több, mint máskor. Attól még lehet, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 13:12
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

TOJCSIS??

Ha már így gügyögsz, akkor szerintem igen.

2009. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%
Hogy a pasik nem kapnak hányingert és megy el a gusztusuk a nőktől,ha a jó kis tojcsis,fehér,krémes folyásról olvasnak...ha tudnák mibe dugják a szerszámukat,szerintem megrémülnének.Róluk még egy topikban sem olvastam,hogy milyen szagú,színű,állagú a spermájuk.Hát csajok....no comment.
2009. szept. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért kell szerencsétlent oltogatni?Nem kötelező szerintem !Vezetem a hőmet és így visszanézve nekem sem "tojcsis"volt hanem krémes!Te meg kedves válaszoló férfi létedre miért olvasgatod azt az oldalt ami részben babára vágyó vagy nem akaró nőknek szól?Hmmmm?
2009. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%
2 gyerkőcös anyuka vagyok,nem pasi,de ti Fórumtársak,belegondoltatok már,mit gondolhatnak a pasik ha ide beleolvasnak?
2009. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
első két válaszolók hát basszus ti aztán jó nagy tuskók vagytok!bunkó parasztok a javából!ha nem tetszik vmi akkor nem kéne itt olvasgatni meg válaszolgatni!remélem világos voltam!
2009. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%

Kérdezőnek: nekem semmilyen hüvelyváladék nem jelzett soha ovulációt, abban a hónapban sem, amikor sikerült a baba, úgyhogy emiatt ne kenődj el :)


A kedves válaszolóknak: jót röhögöt, amikor majd a prosztatabetegségedről fogsz itt faggatózni, de az arcodat is megnézném, amikor kiderül, hogy nulla a hímivarsejt a spermádban.

Igen férfiak is olvassák, az "egészség/férfiak egészsége" kategóriát meg nők is olvassák, mégsem...

2009. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsónak! Köszönöm szépen a válaszodat, akkor kezdek megnyugodni.
2009. szept. 21. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem sem volt nagyon tojcsis méhnyákom, ritka a tökéletes folyás! De a krémes ugyanolyan remek!

És ha elfogatsz egy tanácsot! Én sem voltam kevésbé rákattanva a babatémára, mint ahogy te most lehetsz, görbét vezettem, ittam gyógynövényes teákat(ezek tényleg jók, csak lehet hogy épp másra hat előbb, mint amire iszod), néztem a folyást, méhszájat, és nagyon elkenődtem minden hónapban, amikor mégis megjött! Csak aztán belefáradtam ebbe, és azt mondtam magamnak, hogy na itt elég aztán, nem nézek én semmit, nem iszok semmit, csak mindent bele! Elég jó kis nyár volt az, folyton úton voltunk férjemmel, volt velem hőmérő, de nem használtam!És csodák csodája jött rögtön a baba! Szóval próbálj kilazítani, és amiket leírnak nem olyan szigorúan venni! Élvezd az életeteket a pároddal,ez legyen az első és mellette csináld ezeket grafikonos dolgokat. Ha nem működsz mintaszerűen ezek a módszerek nem is olyan jók! Én a ciklusom elején babásodtam be!

Bocs a hosszú hozzászólásért!

2009. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!