Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, és úgy...

HHenrietta17 kérdése:

Ha terhes vagyok, és úgy szeretkezünk a párommal és nem veszi ki, akkor mi van? Nem veszélyezteti a babát? Illetve a terhesség mikor mutatható ki pontosan?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 08:18
 1/5 anonim válasza:
Mivel már megfogant a gyerek, így ez már nem befolyásol semmit. Szexelni úgy tudom terhesség alatt is lehet, kivéve ha veszélyeztetett terhes valaki. A tesztek kb. 2 hét elteltével mutatják ki a terhességet, de ez rájuk van írva.
2013. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A fogamzás után nyákdugó alakul ki a méhnyaknál, ami lezárja a méhet. A peteérés és a menstruáció leáll a szülésig. Ha beléd élvez az ég világon semmi bajod nem lesz és a babának sem. A kilenc hónap lejárta után a szülés megindítására is alkalmazzák a szexet.

28F

2013. ápr. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem veszélyezteti!

Két gyermekem van, mind a kettőnél még a szülés előtti napon is szerelmeskedtünk :)

Semmi bajuk nem lett :)

2013. ápr. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

És mivan, akkor ha, többször probálkozunk, de még ugye nem tudom, hogy terhes vagyok e, ha még nem fogant meg és úgy megy el belém többször, akkor sincs semmi ugye?!

Bocsi,ha hülyén hangzik a kérdés, csak azért szeretnék midnent tudni. Remélem, hogy azért érthetően kérdezem a dolgokat! :)

2013. ápr. 3. 08:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj :)

Drukkolok!!!

2013. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!