Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fejfájás, erős hányinger,...

Fejfájás, erős hányinger, hátfájás. (orrfolyás, tüsszögés. Valaki itt írta hogy ezek is lehetnek a terhesség jelei). Utoljára 4 napja voltunk együtt a párommal (pont ovuláltam),10 nap múlva kéne megjönnie. Lehet, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
Ja és rengeteget eszek, persze össze-vissza. (Amúgy is sokat eszek, úgyhogy nem tűnne fel ez a változás. ) Fog.gátlót szedek, de hallottam már hogy emellett is teherbeestek. Ennyi idő után már lehet, hogy tüneteket produkál a testem? Annyira szeretnék kisbabát a párommal, de még nincs meg a biztos hátterünk semmilyen szemptonból, így sajnos várnunk kell vele. Lehet, hogy tudat alatt annyira akartam, hogy sikerült? Vagy csak bemesélem magamnak? Én az utóbbit hiszem..
2009. szept. 20. 20:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok ilyen kérdés volt már, de tényleg kiváncsi vagyok ti mit gondoltok.
2009. szept. 20. 20:54
 2/11 anonim ***** válasza:
én azt gondolom h 4 nappal ovu után még nincsen terhes tünet!sőt még nem várt előtt 2-3 nappal sem!a terhes tünetek elmaradt menszi után kb 1-2 héttel jönnek de nem mindenkinél!én 11.-ére nem vártam van 3 pozi tesztem,és csak kb két napja érzek enyhe émelygést!16 hónapon keresztül én is bemeséltem magamnak mindenféle tüneteket már pé-től kezdve,de rájöttem h sajnos nem szabad mert olyan korán még nincs tünet és csalódás lesz a vége!
2009. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszodat! Sajnos én is attól tartok, hogy mostanába sokszor fogom magamnak bemesélni...
2009. szept. 20. 21:19
 4/11 anonim ***** válasza:
teljesen megértem a helyzetedet,ugyanis mint az előbb írtam én 16 hónapon keresztül ezt tettem,bemeséltem magamnak mindenfélét!aztán egyszer ki tudtam kapcsolni magam annyira h ne folyton ezn görcsöljek,és lám egyből sikerült!próbáld ezt meg te is!tudom h nehéz de meg kell próbálnod!
2009. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztatást, nagyon aranyos vagy!:)
2009. szept. 20. 21:34
 6/11 anonim ***** válasza:
nagyon szivesen!
2009. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De ha bébit szeretnél, miért nem hagyod abba a fogitabit? Anélkül mégis csak nagyobb az esélye, hogy teherbeess! Nem?:-)
2009. szept. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy én is tegnap kérdeztem hasonlót. Fejfájás, hátfájás, orrdugulás tünetekről. Szombatra nem vártam kiváncsi vagyok mi lessz. Utolsó voltam.
2009. szept. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam alulra, hogy sajnos nincs meg a biztos hátterünk (anyagi, vagy akár lakás, és én még fiatal is vagyok.. 20éves) szóval még várnunk kell vele. De ha még így is összejön a baba, akkor már nagyon akart jönni. Titokban reménykedek is:( utolsó válaszoló, majd írd meg mi lett az eredményed!
2009. szept. 21. 17:25
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Most leirom, hogy lásd mások is vannak igy, és utána is lehet ház...

19 éves voltam amikor teherbe estem. Semmink nem volt csak egy öreg Ladánk, 2 nap múlva vonult volna be a párom katonának. Ezek után persze halasztást kapott mivel összeházasodtunk. Anyósnál laktunk, nem volt egy álom, de a bébit nagyon vártuk. Sajna 33. hétre halvaszületett. Fél év múlva ismét elvetéltem. Háromnegyed év múlva új terhesség, és végre egészséges bébim született. Még mindig nem volt semmink. Ezután külön költöztünk, a lakás nem a miénk volt. Ez 1 év volt. Utána az én anyumhoz költöztünk én mindig is ott szerettem volna lakni. El is kezdtük szépen alakitgatni a házat, mikor hazajött a tesóm lakni, igy megint ott voltunk ahol a part szakad. Kitaláltuk, hogy hegyé épitünk a háznak egy külön lakrészt. Kölcsönt vettünk fel mivel pénzünk nem volt, sikerült. Ekkor már a másik babám is 1 éves volt. Én nem dolgoztam, csak a férjem. Neki jól beindult a vállalkozása de ekkor már 26 évesek voltunk. És igenis 2 gyerek mellett is lehet hátteret kialakitani. Most már kirándulni is járunk, rendes autónk is van, és most szeretnénk egy 3. bébit, aki remélhetőleg már a pocakomban van.

Úgyhogy ha van egy megértő, szerető társ, és ő is szeretne már babát, akkor megfontolandó, hogy vársz még 5-6 évet, hogy legyen háttered és vágyakozva fogod figyelni a többi kismamát, vagy már most élvezni fogod az anyaság minden percét. Mert attól csodálatosabb dolog nincs, és semmilyen karrier se helyettesiti. Egy gyerek még nem fog anyagi csődbe dönteni, a másikat meg már akkora tervezitek amikor már megvan amire szükségetek lehet.

Holnap tesztelek, majd megirom mi lett. És gondolkodj el rajta, beszélj a pároddal, hogy ő mit gondol, mennyire komoly köztetek. Sok sikert!

2009. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!