Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az érdekelne, hogy szedhető-e...

Az érdekelne, hogy szedhető-e együtt a Gravida és a Femibion 800?

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az sok lenne egy kicsit. Vagy egyik, vagy másik, hiszen mindkettő terhesvitamin.
2009. szept. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám, hogy együtt szedd, mert a zsírban oldódó vitaminokból, ha túl sokat viszel be, káros is lehet. A gyravida egy nagyon jó komploex készítvény. Lényegében mindegy, hogy melyiket szeded.
2009. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is sok lenne, de sajnos volt egy spontán vetélésem egy hónapja és akkor mondták, hogy a folsavat kell szednem, ha hamarosan szeretnék ismét kisbabát. De viszont szerintem a Gravidában több vitamin van, de viszont a folsav tartalma nem elég, ezért gondoltam, hogy esetleg a kettőt együtt szedném.
2009. szept. 21. 11:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kéne együtt szedni a kettőt, viszont a Gravida mellett szedhetsz folsavat is! Én is úgy szedtem, igaz már babóval. 3mg-osat lehet kapni gyógyszertárban nem is olyan drága.
2009. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Sajnálom a vetélést, mielőbbi sok sikert kívánok a babóhoz!
2009. szept. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!