Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dr. Rubliczky Levente segített...

Viki8609 kérdése:

Dr. Rubliczky Levente segített már valakinek akinek meddőségi problémái voltak és segített a teherbeesésbe?

Figyelt kérdés
Olyan nőgyógyászt keresek aki megbízható és tényleg ért a szakmájához és a Dr. úrról sok jó dolgot olvastam. Várom a tapasztalaitokat és a vélemyényeteket. Köszönöm.
2013. ápr. 8. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ő a székesfehérvári doki?

Én is jókat hallottam róla, de csak azokkal kedves, akik hozzá járnak. Kórházban pl. velem elég bunkó volt, nem ő volt a dokim.

Ha fehérvári vagy, közel laksz, akkor ezt ajánlom:


[link]

2013. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szia! Igen Székesfehérvári orvos! Köszönöm a címet és utána nézek az oldalnak :)
2013. ápr. 8. 14:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia .Tudom, hogy Székesfehérvári vagy, sajnos ott nem ismerek senkit, de tudtommal a Budai meddőségi központban sok jó orvos van.
2013. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen de azért köszönöm ha esetleg itt nem járok sikerrel akkor fel keresem a Budai meddőségi központot mert arról is elég sok mindent olvastam.
2013. ápr. 8. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mióta próbálkoztok?

Nekünk ugyanis 5!!! év után jött össze a baba.

2013. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi már 6 éve és nagyon sok orvosnál voltam már de eddig semmi konkrétumot nem mondtak és nem csináltak. Gratulálok a picihez :)
2013. ápr. 8. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk például azt mondták, hogy természetes úton nem lehet gyermekünk. De végül természetes úton minden beavatkozás nélkül , még gyógyszereket sem szedtem és teherbe estem:)

Ne ad fel és bízzál benne !!!:)

2013. ápr. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Engem is és a férjemet is kb. fél évig vizsgáltak. Nekem volt két beavatkozásom , ebből egy egyik műtét ....De így sem tudtak semmi mondani
2013. ápr. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném feladni csak néha már annyira kétségbe esek,hogy nem tudom mit csináljak vagy kihez forduljak. De aztán olvasgatom a fórumokat és mindig erőre kapok,hogy nekem sem szabad abba hagynom :)
2013. ápr. 8. 15:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Sajnos Székesfehérváron én sem ismerek senkit, de amennyiben Pesten járnál én nagyon jó szívvel ajánlom Dr. Hamvas Ferenc nőgyógyászt, ő szinte egy csodatevő, kicsit spirituális beállítódású is, de Dr. Bíró Gáspár doktor urat is, egy nagyon korrekt, magas szakmai tudású, emberséges orvos, aki nagyon pragmatikus, nagyon racionális és a mindennél sokkal többet megtesz azért, hogy kisbabád lehessen.
2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!