Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kaposváron Dr. Rucz Károly...

Kaposváron Dr. Rucz Károly endokrinológusról vélemény?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 09:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Velem rettenetes bunkó volt...Így nem szívesen ajánlom.

Dr. Dezső Enikőhöz járok, neki is érdekes a stílusa, de legalább jópofa, szakmailag rendben van.

2013. ápr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
uhhh.magánklinikán voltál nála? én oda megyek ,remélem normális lesz.
2013. ápr. 9. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen, ott voltam, és úgy kezelt, mint egy idiótát, de elküldtem a francba, és otthagytam.


Remélem Neked nagyobb szerencséd lesz vele! :)

2013. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Mik a tapasztalataid a Doktor Úrról, voltál már néla? Én is hozzá készülök...

2013. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
*nála, bocsánat! :)
2013. ápr. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hello, igen voltam nála!


Végül is a bajomon tud segíteni,de azt azért tényleg meg kell hagyni,hogy van egy fura stílusa. 3/4 órát bent voltam nála amúgy,kérdéseimre mind válaszolt.Ha nem értesz valamit amit mond kicsit tényleg hülyének néz,de ha nem vagy nagyon érzékeny az ilyen stílusú emberekre,akkor ne azt figyeld,hogy beszél veled,hanem segítsen és kész!

2013. ápr. 23. 10:12
 7/14 anonim válasza:

Hú, akkor szép kis menet lesz, mert pont az ilyenre stílusú emberekre vagyok allergiás. Na de, mire sorra kerülök, legalább lesz időm felkészíteni magam! :))

Anyagiak terén mire kell számítani?

2013. máj. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én 6ezer Ft-ot fizettem neki,amikor fizettem a nőnek,kiszólt neki,hogy az ultrahangot ne számolja bele,ha jól értettem.Bár én vittem magammal friss leletet,így nem kellett vért sem venni,viszont 2 hét múlva megyek kontrollra,akkor lesz vérvétel is és szerintem azért az már nem lesz ilyen pénztárca kímélő,de még aznap meglesz az eredmény.
2013. máj. 4. 09:58
 9/14 Évy6201 válasza:

Én is felkerestem a Doktor Urat. A férjemnek volt problémája. Velünk rettenetesen empatikus, kedves, szakmailag maximális tudását adta.

Azóta is hozzá járunk, és teljesen meg vagyunk elégedve Vele.

Évy

2013. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Én ugyan nem magánrendelésen jártam nála, mégis rám szánt majd' egy órát az idejéből. Nagy tudású ember, látszik rajta, hogy ért is ahhoz, amit csinál, nem csak a sötétben tapogatózik vagy írja fel indokolatlanul a gyógyszereket. A stílusa furcsa lehet elsőre, és kioktat, ha valamit tévesen mondasz, de szakmailag valóban a maximálisat nyújtja.
2014. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!