Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisfiút szeretnénk! Hüvelyzuhany?

Kisfiút szeretnénk! Hüvelyzuhany?

Figyelt kérdés

Sziasztok, előre is bocsi, ha kicsit hosszú lesz! :)


Nagyon nagyon kisfiút szeretnénk.

A különböző tippek mellett azt is olvastam, hogy ha kisfiút szeretnénk, lúgosítani kell a szervezeted. És hogy szódabikarbóna is lúgosít, és érdemes szódabikarbónával hüvelyzuhanyt végezni az aktus előtt. Ez mennyire igaz, valaki próbálta már? Elvileg 1 evőkanál szódabikarbónát kell fél liter vízben oldani, és ezután fél órán belül meg kell történnie a dolognak.


Egyéb praktikákat is olvastam a zuhanytól függetlenül, például sok húst fogyasztani, sósabb ételek, sok zöldség, elvileg a paradicsom is jó lúgosító. Ezen kívül, hogy a peteérés napján "kell" csinálni ha fiút szeretnénk, valamint minél mélyebb behatolással pl. hátulról, majd utána hasra feküdni. Elvileg a köhögés elleni szirup is segíthet, mert vékonyítja a méh nyálkahártyáját??

Szeretném ha leginkább olyanok írnának, akik kipróbálták, leginkább a hüvelyöblögetést, és be is vált, valamint akik szintén ki akarják a közeljövőben próbálni ezt a módszert! Egyéb kommenteket, ötleteket is szívesen olvasok! :)


Leendő anyukák akik kisfiút szeretnének, csatlakozzatok! :)



#praktika #fogantatás #intim zuhany #hüvely öblögetés #kisfiút szeretnék
2013. ápr. 9. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekben nem hiszek.Én is kisfiút szerettem volna de lányom lett és 100 fiúra sem cserélném el.:)
2013. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek bennük, van akinek bejön, van akinek nem. Több ismerősöm is kísérletezgetett ilyesmikkel, ki fiút, ki lányt akart, és vagy bejött vagy nem. De szerintem nem kell elkeseredni akkor sem ha kislány, én inkább így állnék a témához.
2013. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én nem keserednék el, ha kislány lenne, megvan az okunk, hogy miért szeretnénk kisfiút, ugyanis már van egy lány, így normális, hogy egy kisfiút szeretnénk, és szeretnénk biztosra menni ;) Nekem is mindig az volt az álmom, hogy egyszer lesz egy fiam.
2013. ápr. 9. 18:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van már egy lányom, de ha második is lány lesz akkor mi van! 2 csodás lány boldog anyukája leszek!


Felesleges a praktikák! Mi sok hülyeséget kipróbáltunk hogy egyáltalán sikerüljön a baba.


Inkább annak örülj, ha hamar sikerül a teherbeesés!


9 hkm

2013. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a hivatalos verzió, de ezek a módszerek is csak esélynövelők, nincs tuti recept.

2013. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen, én biztos nem locsolgatnék ilyeneket magamba, hogy hátha felborul a hüvelyemben az egyensúly és mehetek kezeltetni a gombámat vagy baktériumos fertőzést.
2013. ápr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sarah23 ***** válasza:

ez azért nem semmi hüvely zuhany ?szódabikarbóna?na ez nekem magas,a teherbe esés sem rajtad áll akkor szerinted a neme? a gyermek Isten Áldása ha fiú ha lány szeretni kell:)

érthető h kisfiút szeretnél,de ezt praktikákkal??:))))

2013. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi mindkét gyerekünknél pont ovuláció napján voltunk együtt és mindkettő fiú!!!!
2013. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem van már három kislányom velük végig lúgos volt a vizeletem, most a negyedik baba sikeredett fiúra, vele végig savas volt a vizeletem. A lányokkal rengeteg húst ettem és előtte is szó szerint húst hússal , a kisfiamnál rá sem bírok nézni. Mi is mindig fiúra vágytunk és lett 3 kislány, de mivel megmaradt a vágy a fiú után így vállaltunk negyediket és végre teljesedett.
2013. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kvasztics Irén válasza:

Szia! Mivel nem húszévesen válalltunk gyereket, csak egyet terveztünk, a párom meg nagyon kisfiút akart, ezért sokat keresgéltünk a neten, végül rátaláltunk erre: alombaba.hu. Vettünk egy nagy levegőt, megrendeltük tőlük az Álombaba Programot ( a párom akarta) és bejött! Végigcsináltuk a nekem készített javaslatokat és egy gyönyörű fiacskám született. Én személy szerint javaslom neked is, mert csak temészetes módszereket használ, egyáltalán nem veszélyes.


Sok sikert és boldogságot majd a picihez, puszi Irén

2013. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!