Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miben segít az E vitamin és a...

Miben segít az E vitamin és a Premens tabletta?

Figyelt kérdés
Nekem C vitamint és Premens tablettát írt az orvos.Miben segítenek ezek a teherbe esésnél? Babát szeretnénk.
2013. ápr. 9. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A premens a premenstruációs szindrómát javítja. A menzesz előtti kellemetlen tünetek enyhítésére jó. Barátcserje a fő összetevője ami segíthet a baba fogantatására. Igazából szabájozza a ciklust is és rendbe rakja a peteérést. Nem mindenkinek vált be. Én is 2hete szedem a dokim ajánlására. Az E vitamint most hirtelen meg nem mondom mire jó de férfiaknak is ajánlják a babaprojekthez.
2013. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod.
2013. ápr. 9. 20:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint, az E vitamin sejtmegújító fontos antioxidáns. Vastagítja a méhnyálkahártyát a férfiaknál meg mozgékonyabbá teszi a spermákat. Meg még sok mindenre jó. Babát szeretnél? Mióta próbálkoztok?
2013. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt le hagytam h.segíti a beágyazódást.(az E vitamin)
2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen babát szeretnénk. Most kezdjük az 5. hónapot csak van egy olyan problémám,hogy mielőtt meg jönne a menzeszem előtte már néhány nappal pecsételő vérzésem van. Erre ajánlotta az orvos a Premens tablettát és a C vitamint. Azért kérdeztem az E vitaminról mert itt azt olvasom,hogy sokan azt szedik és nem tudom melyik a jobb vitamin.
2013. ápr. 10. 09:36
 6/9 anonim ***** válasza:
A c vitamin kell a szervezetnek immun erősítő szedheted a c és E vitamint is. Mi is próbálkozunk 1,5éve. Első voltam.
2013. ápr. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És voltál/voltatok orvosnál már? Mi oka van hogy eddig nem sikerült ha szabad kérdeznem?
2013. ápr. 10. 13:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam orvosnál többször is ő állítja lehetne gyerekem, de nekem olyan mint ha nem igazán törődne a dologgal a páromat még mostanra tudtam meggyőzni menjen el orvoshoz. Májusban rá is sor kerül eddig számolgattam hőmérőztem teáztam de most már nem bírom tovább mondtam neki ha neki is fontos a baba akkor tegyen érte.
2013. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor nektek még nincs babátok? Igen sajnos és ezt most nem bántásból mondom meg tisztelet a kivételnek de bizony vannak olyan férfiak akik nem tudják el fogadni,hogy esetleg velük van baj. Mert hát férfiúi büszkeség. De azért bízom benne,hogy minden rendben lesz és hamarosan sikerül a baba.
2013. ápr. 10. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!