Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debrecenben ajánlanátok...

Debrecenben ajánlanátok meddőségi szakembert (hormonproblémákra gyanakszom), aki végre elküldene hormonvizsgálatra?

Figyelt kérdés
1 éve nem sikerül a baba. Már két nőgyógyásznál voltam, akik nem foglalkoznak velem. Még egy vérvételre se képesek elküldeni, a háziorvosom csak alap labort tud kérni. Mivel Debrecentől 25 km-re élek és dolgozom, nem szeretnék felesleges köröket futni (szabadnapot kell kivennem stb.). 30 éves leszek, első babával próbálkozunk.

2013. ápr. 11. 09:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Segíteni sajnos nem tudok, de a válasz engem is érdekelne! Hasonló helyzetben vagyok! Nekem azért nem néznek hormont, mert tök szabályos a ciklusom. Igen ám, csak mégsem esek teherbe... kiknél voltál eddig, megírod privátban?
2013. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Tándor Zoltán a ti emberetek a Kaáli intézetben!Nagyon jó szakember,és hormonvizsgálattal kezd.Fél éve nem sikerült a baba,mikor felkerestem,2 hónapig ciklusmonitorozott,nézték mindig a hormonszintet is,és egyből sikerült a baba mindenféle beavatkozás nélkül.Vagyis annyi volt a beavatkozás,hogy kaptam egy szurit a hasamba.Nekem tüszőrepedésem nem volt.
2013. ápr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
1-es nálam is ezt volt egyébként,28 napra menstruáltam szabályosan 15 éves korom óta.Peteérésem volt,éppenséggel a tüsző nem repedt meg.Ha rám hallgattok hozzá mentek,emberileg is egy tünemény az a pasi!
2013. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönjük, meg fogom keresni a dokidat! :) Nekem is szabályos a menzeszem, csak éppen 1 héttel előtte elkezdek pecsételni, ami nem olyan vicces, ha babát akarsz :( Én már olyankor tudom, hogy megint nem sikerült...
2013. ápr. 11. 11:09
 5/21 A kérdező kommentje:
Nekem szépen felmegy a hőm minden hónapban a 16. naptól. Az nem azt jelenti, hogy volt tüszőrepedés? Vagy ha nem reped meg, akkor is emelkedhet?
2013. ápr. 11. 11:11
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha felmegy a hőd, akkor biztosan megrepedt. Viszont ha menzesz előtt több napig pecsételsz, az arra utal, hogy kevés a sárgatest hormonod (progeszteron).

Komolyan mondod, hogy ilyen tünettel nem hormonvizsgálattal kezdi a doki? Nevetséges.

2013. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos komolyan ez van :(( Pedig mindkettőnek mondtam a pecsételést.
2013. ápr. 11. 11:24
 8/21 anonim ***** válasza:
Az 1.vagyok. Nekem is felmegy a hőm, én nem is pecsételek. Minden oké, mégsem... Az endodokim szerint is -hashimotós vagyok- ilyen pajzsmirigy értékek mellett teherbe KELL esnem. Ezért is szeretnék egy hormonsort. Nagy baj nem lehet, na de 34 vagyok, mire, meddig várjak?
2013. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, mire várjon az ember? Ha nem járunk utána, évek telhetnek el. Én "csak" 30 leszek, de könyörgöm, nem egy gyereket szeretnénk, és januárban volt egy éve, hogy próbálkozunk.
2013. ápr. 11. 11:48
 10/21 A kérdező kommentje:
Elnézést az offért, de ki pontozgat le mindenkit? Értelmes válaszokon mit lehet lepontozni? Valaki nagyon ráér...
2013. ápr. 11. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!