Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt úgy valaki köztetek,...

Járt úgy valaki köztetek, hogy az együttlét és az ovuláció között 3-4. esetleg 5 nap is eltelt és mégis összejött a baba?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen. Én kétszer is :)


a fiamnál a 9.napon voltunk együtt és a 14.napon volt az ovulációm.


A lányomnál a 10.napon voltunk együtt és a 13.napon volt az ovulációm :)

2013. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És honnan tudod, hogy akkor volt ovud? Teszt vagy fájdalom?
2013. ápr. 11. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem meg menszi előtti nap sikerült az egyik lányom, a másik lányomnál peteérést nem is éreztem és egyszer voltunk együtt a hónapban és szerintem kb 3-4 nappal peteérés után. Érdekes, hogy minkét gyerekem egy jó kiadós veszekedés utáni szexből lett:)))) A másodiknál életemben nem gondoltam volna, hogy lehetek terhes, és meg is jött menszi időben picit, aztán jött az első döbbenet és öröm. Spontán peteérésem lehetett a doki szerint.
2013. ápr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!