Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maj.15-en jott meg, es azota...

Maj.15-en jott meg, es azota nem szedem a fogamz.gatlot. Most jun.15-re varom, de peteeresemkor 1-2 napig kicsit barnaztam es utana 1 hetig szurkalt. Lehet, hogy terhes lettem?

Figyelt kérdés

Most a mensi elott 3 nappal abbamaradt a szurka, de nem is gorcsol a hasam.

Az etvagyam megnott, rengeteget alszok mostanaban, es emelygek bizonyos szagoktol. Mikorra varjam a mensit, es mikor teszteljek? Nagyon ossze vagyok zavarodva...


2008. jún. 13. 10:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt is olvastam tobbek kommentarjat, hogy van akinek pontos megjott a tabi utan, es van akinek 40 valahany napra. Es most nem tudom, hogy ha kesik, akkor baba van-e a dologban, vagy csak a tabletta hatasa...Nagyon orulnek, ha baba lenne a dologban....
2008. jún. 13. 10:09
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lehet tudni, nekem 2 évig rendszertelen volt, de én több mint 5 évig tablettáztam. jól tönkre is tett. Vagy vársz amíg elkezdesz gömbölyödni, de ha ilyen érzésed van tesztel, 3 nap múlva, mert akkor jönne meg, de lehet, hogy nem. Ha tabbletta után hosszabb a ciklus valószínű a pé is csak később van. erre a kérdésre így nem lehet válaszolni. sajnálom, de remélem sikerült. Bár ha erős volt a tabletta jó lenne azt a három mensit kivárni, hogy tisztulj.
2008. jún. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is februárba hagytam abba a gyógyerszedést. Mert megjött, amikor nem kellett volna. Aztán elmentem a dokihoz hogy most mivan, azt mondta addig ne vegyek be gyógyszert míg meg nem jön, mert nem szerettem volna abba hagyni a szedését csak bekavartam magamnak. Tehát "szünet" jött, nekem 5-6 hetet mondott, hogy addig ne izguljak ha nem jön meg mert az normális lesz. Én nem izgultam, aztán mikor már áprilisba se jött meg akkor elmentem megint a dokihoz. Hát ott sokkot kaptam, baba lett a "nem izgulásból".:)) Mostmár 17 hetesek vagyunk.
2008. jún. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én amikor abbahagytam a gyógyszert, utána rendesen megjött 28 napra. Ha 15-én kellene megjönnie, szerintem 15-20.-a között nyugodtan csinálj egy tesztet!! Ha esetleg negatív, pár nap múlva újra teszt! Reméljük jó hír :)
2008. jún. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszokat! Ugy tervezem, hogy 22-en tesztelek(remelem addig nem jon meg) mert nem akarok csalodni. De viszont olyan furcsa eloerzetem van. Mintha egy bogyo lenne a hasamban, raadasul mindig ehes vagyok. Mar lassan kibukok az miatt, alig hogy eszek 1 ora mulva megis farkasehes leszek. Surun kell pisilnem.
2008. jún. 13. 10:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel pszichesen is lehet terhessegi tunetet produkalni, ez miatt nem bizom magamban a hanyingerrel kapcsolatban. De viszont a pe-m koruli barnazas, meg mar 3 napja vizes-feheres folyasom van, ez tartja bennem hitet,hogy baba lesz, mivel ezeket nem lehet bemagyarazni. Es meg a tabletta szedese alatt is olyan eros gorcseim voltak,hogy csak na, most meg szinte eszre se veszem. 1,5 evig szedtem Diane-35-t. Annyira szeretnek mar babat..
2008. jún. 13. 10:31
 7/7 anonim ***** válasza:
A Diane-t csak fél évig lehetne szedni, mert nem is fogamzásgátló, hanem hormonális bőrelváltozások miatt írják fel elsősorban. Persze én is másfél évig szedtem, utána kellett ugyenennyi, hogy kiürüljön a szervezetemből, addig nem is estem teherbe. Sőt, utána volt egy elhalt terhességem. Remélem te szerencsésebb leszel.
2008. jún. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!