Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nincs semmi tünet /...

Tényleg nincs semmi tünet / jel, amiből egyértelműen következtetni lehetne /sejteni lehetne, hogy teherbeestél? (többi lent)

Figyelt kérdés
Lassan egy éve igyekszem teherbe esni, nagyon szeretnénk babát. Hőmérőzök, figyelek a jelekre, sajnos azt nem tudom megállni, hogy "ne törődjek semmivel, és majd vagy megjön, vagy nem..." Van akinek az ovu után egyszer magasabban van a hő, mint a többi ciklusban, van akinek mindig állandó. Van a mellfeszülés, de írják többen, hogy akkor is volt amikor utólag kiderült, hogy terhes. A késszúrkálós fájdalom, a "mindjárt megjön" érzésből is 50-50% az esély. Tud bárki olyan tünetet, jelet, ami egyértelmű, vagy tényleg csak a pozitív teszt után nyugodhat meg az ember?
2013. ápr. 16. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Én azért voltam biztos benne, mert febr végén nem jöttek a szokásos menszi előtti tünetek!


10+3 hkm

2013. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Sem mellfeszülés, sem hasszúrkálás, semmi? Szerinted, ha érzem ezeket a tüneteket, akkor esélytelen?
2013. ápr. 16. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
általában nincs vagy csak az átlagos pre mens tünetek.
2013. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én lombikos vagyok, szóval igencsak figyeltem a tüneteket. SEMMI nem volt, mégis babát várok :)


egyik tünet sem jelent semmit, mert minden ember (és terhesség) más és más, van akinek egy tünet babát jelent, másnak meg simán menstruációt.

2013. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Tényleg nincs semmi tuti tünet vagy jel, mert ilyenkor még semmi változás nincs a szervezetben.

2013. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a teherbe esés és a teszt között kb. 14 nap telik el, ami semmi. persze annak, aki 1 éve próbálkozik, ez borzasztó két hét lehet, de ha most nem tudsz uralkodni magadon, a terhességed borzasztó lesz, ugyanis 3-4 heteket kell majd várnod, hogy lásd a babát, anélkül, hogy bármit sejtenél róla. szóval türelem, türelem!!
2013. ápr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor hosszú idő után végre teherbe estem, olyan szinten nem voltak tüneteim, hogy észre sem vettem egy hónapig, hogy nem jött meg :) Pedig előtte görcsösen figyeltem mindig a nemvárt körül, és azzal kergettem őrületbe a körülöttem lévő anyukákat, hogy állandóan a tünetekről kérdezgettem őket. Érdekes módon ők sem tudtak beszámolni semmilyen jellegzetes tünetről, egyszerűen nem tudtak rá visszaemlékezni. Szóval a kérdésedre válaszolva még az is simán előfordulhat, hogy nincs semmilyen tünete a terhességnek.
2013. ápr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Az utolsótól kérdezném, hogy hogy a manóba tudtad megcsinálni, hogy nem figyelsz görcsösen, ha addig azt tetted? Nekem most már hajszálidegeim vannak. Nagyon nehezen viselem :(
2013. ápr. 17. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!