Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam nőgyógyászaton. A...

Ma voltam nőgyógyászaton. A hétfői teszt negatív ma van csütörtök. Kismedencei Ultrahang és Transvaginális ultrahang alapján is lehet bébim van? Nagy Uterus, endometrium 14 mm, Douglasban kevés szabad folyadék.

Figyelt kérdés
Remélem addigra nem jön meg?ÉS 1 hét múlva remélem biztos Ultrahang képe lesz bébimnek?

2013. ápr. 18. 12:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
14mm endometriumnál ugye nem lehet más baj, csakis bébimlehet?Miért nem egyértelmű az, hogy bébim van, miért kell 1 hetet várnom az Ultrahangra?Lehet, hogy nincs bébim?
2013. ápr. 18. 13:10
 2/12 anonim ***** válasza:
14mm egyáltalán nem olyan vastag. Mikor kellett volna megjönnie.
2013. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Március 11-én jött meg utoljára.Akkor nem biztos a bébi?
2013. ápr. 18. 13:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ertem, hogy mire ez a nagy remenykedes. Mar elvileg legalabb egy hete kesik, bar nem ismerem a cikusaid hosszat, de kb a 38. cn-on vagy, tehat normal ciklusok mellett mar ren mutatnia kene a tesztnek, ha van baba, raadasul a douglasban levo folyadek is arra utal, hogy lassan meg fog jonni. Szoval szerintem ne nagyon eld bele magad ebbe a "bebi" dologba.
2013. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért uh-val vizsgáltak?? Egy vérvételből egyértelműen kiderül. Egy Hcg-s vérvételt kérj a nőgyógyásztól. Tavaly beültetéssel ugyan, de voltam terhes, és csináltam tesztet 14 nappal a beültetés után, és negatív lett. A véremben 200-as volt a hcg, és ikrek voltak! és a teszt még rá 3 napra is negatív volt! A nem várt után azt hiszem egy héttel, vagy kettővel néztek hüvelyi uh-n, és akkor már látták, hogy ott vannak, és beágyazódtak. És ketten. Szóval nekem gyanús ez az uh, amit neked leírtak. Kérj egy vérvételt! A nőgyógyászod tud rá beutalót adni. Az a legbiztosabb!
2013. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mondtam a vérvétlt, hogy adjon rá beautalót, de nem adott, azt mondta, ha az nem jó, akkor csak idegeskedek.Legjobb lesz, ha megyek magán orvoshoz, kedre már van is időpontom.

Lehet,hogy megfog jönni?És ha bébim van?Gondolom azért kell visszamenni Ultrahangra, mert megvan a remény rá, hogy bébim van.

2013. ápr. 18. 13:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értem az orvosod, a Kaáliban azzal tesztelnek. Azt mondták, ne is teszteljek, meg sem nézik uh-val, csak vért vesznek, és rá egy hétre kell menni uh-ra, ha jó a vérvétel eredménye! Szóval, ha ők is így járnak el, úgy gondolom ez a legbiztosabb módja annak, hogy megtudjuk terhesek vagyunk-e vagy sem. (utolsó válaszoló voltam)
2013. ápr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon negatívak vagytok.Miért nem reménykedhetek a bébiben?már Júliustól akarjuk a bébit.
2013. ápr. 18. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:
A baba meg fogja mutatni magát, feltéve ha van. Ne aggodalmaskodj.
2013. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gabriel HCG tesztem-negatív.akkor miért 14mm-es az endometriumom?Megfog jönni?Szomorú vagyok.
2013. ápr. 18. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!