Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Utrogestan mennyire véd?

Az Utrogestan mennyire véd?

Figyelt kérdés

Első babámmal nehezen lettem terhes (gyógyszerek segítségével), vérzésem is volt az elején, kaptam Utrot, minden rendben volt.

Most ismét sikerült teherbeesnem gyógyszerekkel, és a doki utasítása szerint a pozitív teszt után azonnal elkezdtem használni az Utrogestant.

A kérdésem arra irányul, hogy ha esetleg baj van, akkor meg fog jönni rendesen, vagy a gyógyszer miatt nem?

Uh-ra csak a jövő hét közepe felé tudok menni.


2013. ápr. 22. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
ha baj van, és olyan, amin a gyógyszer nem segít, azt észre fogod venni, tehát az amiatt keletkező vérzést nem akadályozza, úgymond. de miért lenne, ha már van egy babád?:) ne aggódj, minden rendben lesz!
2013. ápr. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a korai spontán vetélés után a második babánál a pozitív teszt után azonnal Ultrogestant adtak. Nem volt semmi komplikáció, szerencsére, de szerintem ha egy baba nem akar megszületni, mert komoly gond van, akkor azt az Ultro sem tudja "megtartani". Ne gondolj ilyesmire, pihenj sokat és légy pozitív, mint a teszted :) Minden rendben lesz!
2013. ápr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem utro mellett is simán megjött - sajnos.
2013. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Utolsó: Pozitív teszt után?


Csak azért kezdtem el aggódni, mert olvastam itt ma egy kérdést, mi szerint a későbbi pozitív teszten halványabb volt a második csík, mint az előzőn, és én is pont így jártam.

Az első tesztem kicsit sötétebb, mint a pár nappal későbbi, ugyanolyan teszttel.

2013. ápr. 22. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

pozitív teszt után, igen. És nem csináltam utána többet, hogy halványodik, vagy sem.


De ne aggódj, most megint babát várok, ugyanúgy Utro mellett, és semmi gond nincs :)

2013. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!