Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt...

Negatív terhességi teszt ellenére lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Majdnem minden terhességi tünet jelentkezett nálam, igaz hogy az utolsó menszitől számított 14. napon van a legnagyobb esély rá? Ha igen akkor a "fogantatás" után 13. napján teszteltem de negatív lett. Van rá esély, hogy állapotos vagyok?
2013. ápr. 22. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
lehetsz, de valószínűtlen: pl. rosszul csináltad a tesztet, vagy a teszt érzékenysége alatti hcg szinted van amit nem mutatott ki
2013. ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
akkor ideális ez a 14 nap ha pontos 28 naposak a ciklusaid. ha nem akkor másor is lehetett az ovulációd. Mikor kell megjönnie? ha nem jön aznap akkor csinálj tesztet.
2013. ápr. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Először is Köszönöm a válaszokat.

25. én kellene megjönnie, naptárban vezetem és 28 napos a ciklusom. De eddig sosem volt olyan tünetem hogy feszülnének a melleim és most másfél hete hozzá sem tudok érni szoktam érezni alhasi szúrásokat, meneszes görcsöket amik hamar elmúlnak. Ha esetleg nem jön meg hány nap késés után teszteljek? Amúgy gabriel terhességi tesztel teszteltem

2013. ápr. 22. 22:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor nagy az esély a babára! Holnap tesztelj megint! A HCG 2naponta duplázódik!
2013. ápr. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 6 nap késés után teszteltem, mert nem akartam előről kezdeni a matekolást a teszt felett, hogy: no ez most halvány, vagy szellemcsík, csak káprázik a szemem, vagy tényleg ott van stb...

Magyarán a türelem rózsát terem, minél tovább kibírod (tudom, hogy nagyon nehéz), annál szebben fog majd virítani rajta:).

Ha nagyon izgulsz szerintem akkor is várj 2 nap késést sztem.

2013. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen nagyon nehéz türelmesen várni már nagyon várjuk a babát de megfogadom a tanácsokat :)Köszönöm szépen mindenkinek
2013. ápr. 23. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!