Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kiderült, hogy terhes...

Ha kiderült, hogy terhes vagyok és 2hónap múlva megyünk nyaralni Görög. O. -ba fenyeget valami veszély? Mire kéne figyelnem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 13:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem szabad napozni, mert a hasi vérbőség, felmelegszik a hasad, vetéléshez vezet! Nem szabad strandolni, mert fertőzést, gombát lehet elkapni...

Hosszú autó út alatt bedagadnak a lábak.

2013. ápr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség!Menj nyugodtan.
2013. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
de ez most derült ki amikor mennénk csak 2hónapos terhes leszek.Busszal megyünk.Tengerpartra és valószinű,hogy nagyon meleg lesz,hisz főzezon van.Már minden ki van fizetve
2013. ápr. 23. 13:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem tengerben simán lehet fürdeni, de persze majd beszélj a dokiddal, ne egyél gyümit, csak ha te mostad meg, és ne napozz közvetlenül, maradj árnyékban:) kb. ennyi:) és inkább ásványvizet igyál, mint csapvizet, bár Görögo. szerintem nem gáz, de jobb az óvatosság.
2013. ápr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó ezek amúgy is alap dolgok,ezt már tavaly is amikor ott voltunk így csináltuk és mivel a tenger sós és elég tiszta nem hiszem hogy bármilyen bacit elkapnék.Én ilyenre gondolok,hogyha pl kapok valami allergiát valamire...Tavaly is bedagadt a szám de kb ennyi
2013. ápr. 23. 13:36
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Az első jó nagy tévedésben él és ezt még terjeszti is. Teljesen nyugodtan strandolhatsz ha terhes is vagy, a tengervíz az egyik legbiztonságosabb. Napozni is lehet rövid ideig, sokan ennyi idősen azt sem tudják hogy terhesek.
2013. ápr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én is 2 hónaposan voltam Nászúton tengerparton. :) nem lett semmi bajom. Most mi is Görögbe készülünk, akkor lennék 5 hónapos.
2013. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
:) akkor ne tartsak anyyira tőle a két hónap az nem olyan vészes?Én csak attól félek,hogy ha megint allergias dolgot kapok vagy elmegy a baba pont ott :( ha annyi idősen elmegy akkor orvoshoz kell fordulni vagy még nem?
2013. ápr. 23. 13:40
 9/18 anonim ***** válasza:
30 hetes leszek mire Horvátországba megyünk júliusban ! :)
2013. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

menj nyugodtan!


Ügye az alap, hogy csap vizet nem fogyasztunk Görögo-ban! A tengervíz nagyon jó! Nem lesz semmi baj! Esetleg vigyél magaddal Canesten krémet és esténként kend be magad vele! Ártani nem ártasz vele!


Az utazás alatt, próbáljatok meg sűrűn megállni (bár a gyakori pisi miatt amúgy is megfogtok!)


A lábadat, ha tudod tedd fel valahova. HA busszal mentem javaslom, hogy párod üljön belül, te pedig az ablaknál és akkor az ölébe tudod tenni a lábad!

2013. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!