Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus hormonvizsgálat a...

A ciklus hormonvizsgálat a ciklus 4. napján jó, ha akakor történik a vérvétel? Mikor kell a következő hormonvizsgálatot hányadik ciklusnapon?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam Dr.Sikó László magánrendelésén.A ciklus 12.napján és 14.napján miért akkor akar megvizsgálni?

2013. ápr. 24. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
14. napon szokták, mert kb akkor van peteérés.
2013. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nekem a 14.nap az szombatra esik,most akkor hogy menjek el?A 12.ciklusnapon betelt a hely.Most akkor mikor menjek?
2013. ápr. 24. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek vérvételre, akkor leszek a ciklus 6. napján.

A dokim azt mondta, hogy 21-22. cn. napon legyen a második vérvétel. Szerintem ez kicsit korai, mert 34-36 naposak a ciklusaim.

2013. ápr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A ciklusom 4.napján voltam ciklusdiagnosztika vérvételen.Az eredményem másnapra készen is lett.Ösztraidol meghatározás szérumban: 42,59 Progeszteron szint: 1,36

Ugye a menses follicularis fázisába tartozik a 4.ciklusnap?Az eredményeim jónak mondhatók?

2013. ápr. 26. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!