Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy nem tudom...

Lehetséges, hogy nem tudom megszokni a méhpempőt a rossz íze nélkül?

Figyelt kérdés
Hiába igyekezem,nem tudja elfogadni a gyomrom azt az ízt..közületek van így még valaki?

2013. ápr. 25. 16:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Bocsánat,azt akartam írni,hogy a rossz íze miatt.
2013. ápr. 25. 16:40
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
2013. ápr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:) elkevertem mézzel kíváncsi vagyok,így elfogadhatóbb-e
2013. ápr. 25. 17:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Utáltam....egyszerűen hányingerem volt tőle minden egyes nap. Már a gondolattól is undorodtam, hogy megint meg kell enni a napi adagot. Van aki szerint semmi baj nincs az ízével, hát nem tudom, számomra megszokhatatlan volt.


Csak a cél lebegett a szemem előtt, és azért ettem. Sikerrel. :)

2013. ápr. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Most,hogy elkevertem mézzel,kicsivel elfogadhatóbb,de azért így is elég jól érezni.Én reggel este eszem,és most pár nap után enyhe hasmenésem van és a méhem körül,olyan mintha dolgozna valami.Te is tapasztaltál ilyet?Lehet,hogy azért érzem,mert dolgozik a méhpempő?nem tudom,még teljesen új téma ez nekem.
2013. ápr. 26. 10:52
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Én csak egyszer ettem egy nap, és mindig akkor, amikor eszembejutott. :) Reggel éhgyomorra (állítólag így "szabályos") képtelen lettem volna megenni. Nekem nem okozott hasmenést.


Az első babám 3 év után abban a hónapban sikerült, amikor elkezdtem enni, a másodiknál rögtön, mikor "nekiláttunk", és az első hónapban terhes lettem.

Ja, és mind a kétszer csak egy 10 grammos fogyott el. Nem tudom, hogy tényleg ez segített-e, mindenesetre én hiszek benne.

2013. ápr. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Olvastam róla,hogy milyen sok fajta vitamint,és nyomelemet tartalmaz,több mint 150 féle biológiailag aktív anyagot,és amilyen rossz íte van,úgy el is hiszem,hogy segít mindenben.Mondjuk én nem rég kezdtem el,de azóta nyugodtabb vagyok és nem stresszelek annyit.

Tegnap előtt vettem virágport,és azt is minden nap eszem,annak is keserű az íze,de ki lehet birni. Azt olvastam,hogy együtt méhpempővel még hatásosabb teherbeesés céljából.

Most ebben van minden reményem,a hőmérőzés nem segített,és a teázás sem,a terminált együttlétek sem hoztak eredményt.A párommal együtt eszem a méhpempőt,mert nem tudni,melyik oldalon van a hiba,remélem helyrehozza és megajándékoz egy gyönyörű kisbabával :o már nagyon szeretnénk.

Örülök,hogy neked mindkét alkalommal sikeres volt,ez a tudat reményt adott nekem :)

2013. ápr. 26. 16:04
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, segít-e, mert méhpempőt még nem ettem, de amikor ki akar jönni rajtam a betegség, akkor mézzel elkevert fokhagymát szoktam nyelni, és borzasztó íze van, úgy szoktam csinálni, hogy lenyelem és gyorsan iszom rá egy korty tejet, mert az tökéletesen elveszi az ízét.

Nem tudom, befolyásolja-e a tej a méhpempőt, hogy éhgyomorra kéne enni, vagy ilyesmi, de lehet, hogy érdemes lenne kipróbálnod.

Hol rendeltetek amúgy? Nekem csak 3,8 mm volt a méhnyálkahártyám ebben a hónapban a ciklus 26. napján, vastagítanom kellene.

2013. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, a vékony méhnyálkahártyával az E-vitamint tesz csodákat, már néhány nap alatt is.:)
2013. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor azt szedjem, ne a méhpempőt? És mekkora adagban?
2013. ápr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!