Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Debreceni Kaáliból Dr. Tándor...

Debreceni Kaáliból Dr. Tándor Zoltánról mi a véleményetek? Szakmailag, emberileg.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 21:43
 1/5 anonim válasza:
Szia! 4 lombikon vagyok túl doktor úrnál, épp eredményre várunk (csütörtök) és csak jót tudok mondani Róla, mind emberileg, mind szakmailag. Ő az az orvos, aki nemcsak a konkrét papiralappal foglalkozik, hanem a lelkeddel is, ha kérdések van kielégitően válaszol, ha épp sirsz, nem hagy ott mert hivják, hanem Tőle telhetően biztat és nem engedi hogy feladd :) ha nem Ő az orvosom lehet már a 2. után nem folytattam volna, de Ő annyira akarja, leglább mint Te vagy Én :) Bizok benne, és ez könnyebbé teszi a dolgot!
2013. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! köszönöm a választ! Szorítok neked,hogy sikerüljön!
2013. ápr. 30. 21:26
 3/5 anonim válasza:
Úgy néz ki sikerült :D 3 teszt is pozitiv. holnap vérvétel!!!
2013. máj. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
gratulálok:)remélem minden rendben lesz!
2013. máj. 2. 10:31
 5/5 anonim válasza:
301 a HCG :) lehet 2 baba van :D Annyira örült doktorúr is! Köszi, és nagyon nagyon sok sikert és kitartást Nektek!!!! Jó kezekben leszel!!!! :)
2013. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!