Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély arra, hogy...

Mennyi az esély arra, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

Múlthét szerdán kellett volna megjönni-e( 24-én),de nem jött meg és szombat reggel (27-én) voltam együtt a barátommal (ez volt nekem az első). Először csak pettingnek indult és kivertem neki,aztán csókolózgattunk még pár percig és berakta,de gumi nélkül,nemsokáig csak kb 10 mp-re,aztán húzott rá gumit.. nekem nagyon fájt és mondtam,h hagyjuk abba,aztán kivertem neki meg ő is rásegített magának..aztán megujjazott engem. a Kérdés az lenne,hogy terhes lehetek így? venni akartam be esemény utánit,de a kórházba csak 18 fölött írják föl,ezért nem vettem be,de hétfő reggel (29-én megjött), az aktus után 2 napra.. így esélyes,hogy terhes vagyok? később csináljak tesztet? már vettem,de így lehet,hogy közben megvan?Í


mikor mutatható ki,hogy az vagyok-e vagy sem? sokan mondták,h attól hogy most megvan a következő hónapban az lehetek..ugye ez nem igaz?? szerintetek ennyitől lehetek az? 17/L


2013. ápr. 30. 22:21
 1/5 anonim válasza:
Ha megjött nem lehetsz terhes. Hiszen levált a méhfalról az adott dolog ami megtermékenyül. - Feleslegesen magyarázom el biológiai fogalmakkal semmit nem értenél belőle -
2013. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem,nem lehetsz terhes,a többit már le sem írom úgysem lenne értelme.
2013. ápr. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csak 18 év felett írják fel, pont ez a lényege, hogy ne essenek teherbe a felelőtlen fiatalok. Gondolom el sem mentél. Lehetsz terhes, ugyanis a spermiumok több napig megélnek benned, így a következő menzesz fog kimaradni, ha terhes vagy. 12-én csinálj egy tesztet, akkor már kimutatja. De amúgy nem sok esélye van, és legközelebb ne hagyd magad, hát látod milyen idegölő a dolog!
2013. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de elmentem a nőgyógyászatra és oda csak 18 fölött mehetek(szülő nélkül)..a tini ambulancián meg csak szülő engedélyével írták volna fel.. csináltam így is egy tesztet,h megvan...de így negatív lett az eredménye...a beágyazódás lehet a menzesz közben ?:OO
2013. máj. 1. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó kutatások szerint a spermiumok megélnek a nőben akár 5 napig is. Nem jönnek ki a menstruáció során, ha erre gondolsz, de ha van egy spontán peteérésed ebben az 5 napban, akkor terhes lehetsz. De erre nagyon kevés esély van, de van egy minimális. De addig teljesen felesleges aggódni, amíg nem marad el a következő menzesz, legfőképp azért, mert már úgyis mindegy. A teszt ma még biztosan nem mutatná ki a terhességet, legkorábban két héttel aktus után mutatja ki.
2013. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!